1. گوناگون
  2. آگهی مناقصه عمومی

کد خبر: 30422

آگهی مناقصه عمومی

اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان در نظر دارد اجرای پروژه های مشروحه ذیل را بر اساس تصویب نامه هیأت وزیران و قانون برگزاری مناقصه به پیمانکاران تعیین صلاحیت شده سازمان برنامه و بودجه در رشته ابنیه و ساختمان با در نظر گرفتن ظرفیت آزاد خود و بر اساس فهرست بهای سال ۱۴۰۲ بصورت زیربنائی (بخشنامه سرجمع جدید ) و به صورت مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی و از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت واگذار نماید . کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد قیمت و بازگشائی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس : www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام  در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند .(شماره تلفن تماس جهت کسب اطلاعات و ثبت نام در سامانه ستاد : ۰۲۱۴۱۹۳۴ )

لذا پیمانکاران واجد شرایط می توانند جهت شرکت در مناقصه از ساعت ۰۰/۸  مورخ ۲ /۳/۱۴۰۲  لغایت ساعت ۰۰/۱۳ مورخ ۶/۳/۱۴۰۲ به سایت مزبور مراجعه نمایند. آخرین مهلت ارائه قیمت پیشنهادی ( از طریق سامانه ستاد ) پایان وقت اداری مورخ ۲۰/۳/۱۴۰۲  می باشد . پاکتها ارزیابی کیفی در مورخ ۲۱/۳/ ۱۴۰۲ و پاکتها الف ، ب و ج  در مورخ ۲۳/۳/۱۴۰۲ در کمیسیون به نشانی : زنجان – خیابان خرمشهر – روبروی صدا و سیمای مرکز زنجان (شماره تلفن تماس : ۰۲۴۳۳۰۳۴۵۲۵ ) و در ساعتی که در اسناد قید شده بازگشائی خواهد شد .

۱ – تکمیل دبستان ۶ کلاسه گیلوان با برآورد ۴۹.۶۱۸.۸۳۷.۶۳۲  ریال  و تضمین شرکت در مناقصه ۲.۴۸۰.۹۵۰.۰۰۰ ریال ( تمامی پایه های حقوقی)

۲ – تکمیل کتابخانه درجه ۳ شهید مدرس خرمدره با برآورد  ۲۴.۰۹۱.۷۷۲.۰۴۰ ریال و تضمین شرکت در مناقصه ۱.۲۰۴.۶۰۰.۰۰۰ ریال  ( تمامی پایه های حقوقی  و حقیقی ( به جز پایه ۳ حقیقی ) )

توضیح اینکه : پایه های ذکر شده بر مبنای برآورد مناقصه بوده و پس از  بازگشائی پاکت پیشنهاد قیمت ،  ظرفیت و پایه پیمانکار شرکت کننده در مناقصه بررسی و در صورتی که پیشنهاد قیمت وی کمتر و یا مساوی پایه و ظرفیت کاری وی باشد ، پیشنهاد وی قبول خواهد شد لذا شرکت کننده در مناقصه باید با درنظر گرفتن این موضوع نسبت به ارائه قیمت اقدام نماید . (هزینه چاپ دو نوبت آگهی به عهده برندگان مناقصه میباشد)

 

 

 

 

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
زمینه اشتغال خالص ۳۰۴۲۹ نفر دراستان زنجان فراهم شده است
خبر قبلی
نیازمند تغییر نگاه مدیریتی برای توسعه اقتصادی استان هستیم
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست