اردوی انتخابی المپیک مسابقات کامباین انتخابی المپیک (زنان و مردان) در زنجان

رییس هیئت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان گفت: اردوی انتخابی مسابقات سرعت ساحلی مردان از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه لغایت ۱ آبان ماه به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان در مجموعه ورزشی انقلاب بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ الناز رکابی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در اردوی انتخابی المپیک مسابقات کامباین بخش مردان با حضور ۲۱ نفر برگزار خواهد شد که در بین شرکت کنندگان ۴ نفر از زنجان حضور خواهند داشت.

وی افزود: در بخش بانوان این رشته با حضور ۸ نفر برگزار خواهد شد که در این بین ۲ نفر از زنجان حضور دارند. اردوی انتخابی مسابقات سرعت ساحلی با حضور ۲۴ نفر برگزار خواهد شد که ۸ نفر از زنجان در بین رقابت کنندگان در این رشته حضور دارند.
رییس هیئت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان گفت: برپایی این مسابقات با رعایت بسیار سخت گیرانه دستورالعمل های بهداشتی خواهد بود و  در این زمینه برنامه ریزهای مختلف  از لحظه ورود ورزشکاران به زنجان و محل اقامت تا محل برگزاری رقابت‌ها انجام شده است.
رکابی اضافه کرد: با وجود پتانسیل‌ها و استعداد‌های بسیار موجود در زنجان این امکانات ناکافی بوده که حمایت بیش از بیش مسئولین را می‌طلبد.
گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست