1. اجتماعی
  2. انتصاب مدیران آموزش و پرورش زنجان سیاسی نبوده است

کد خبر: 28127

انتصاب مدیران آموزش و پرورش زنجان سیاسی نبوده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه تلاش شده انتخاب مدیران بدون توجه به سابقه و فعالیت سیاسی آن ها باشد، گفت: انتصاب مدیران آموزش و پرورش زنجان سیاسی نبوده است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ علی اسماعیلی در نشست خبری با بیان اینکه آخرین انتصاب صورت گرفته نیز گویای این واقعیت است که مدیر انتخاب شده حتی یک دقیقه فضای سیاسی و ستادی نداشته است، اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت ها همیشه برای انتصابات گرفتار یکسری ستادهای انتخاباتی و سایر مسائل می شویم که این موضوع به یک طیف خاص هم اختصاص ندارد.

وی افزود: سعی شده فضاهای خدمتی در خدمت دلسوزان باش و البته فردی مسئولیتی قبول می کند تمام تلاش خود را انجام می دهد. ممکن است خطایی هم باشد. تمامی تلاش ما این بوده که افرادی به کارگیری شوند که بتوانند جوابگوی نیاز آموزش و پرورش باشند. به خودم نمره ای نمی دهم امیدوارم بعد از دوره ای که گذشت عملکرد ما مشخص باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه در سال جاری سهمیه معلمان خرید خدمات صفر اعلام شده است، افزود: در حوزه منابع انسانی ادعا نداریم که وضعیت استان بسیار ایده آل است اما نسبت به استان های دیگر شرایط بهتری داریم.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر پنج هزار نفر به جمعیت دانش آموزی استان اضافه شده است، خاطرنشان کرد: در زمان حاضر بیش از ۱۴ هزار معلم در سطح استان مشغول فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت هستند. به دلیل کمبود فضای آموزشی  و به تکمیل نشدن مدارس در دست احداث، در سال جاری تعداد مدارس ۲ نوبته در استان افزایش خواهد یافت.

اسماعیلی با بیان اینکه با آغاز سال تحصیلی جدید، ۲۱۹ هزار دانش آموز در استان زنجان سر کلاس های درس در ۲ هزارو ۲۲۸ مدرسه حاضر می‌شوند، اظهار کرد: از ۲ هزارو ۲۲۸ مدرسه دارای کد آموزشگاهی در استان، هزار و ۹۴ مدارس مقطع ابتدایی، ۴۲۵ مدرسه مقطع متوسطه اول، ۱۵۰ مدرسه مقطع متوسطه دوم و ۹۱ مدرسه مختص دوره متوسطه دوم فنی و حرفه ای و کار و دانش است.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کشف موتورسیکلت های قاچاق در زنجان
خبر قبلی
راهی دشوار اما امیدبخش
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست