استاندار زنجان:

بانک ایده برای تبدیل ایده‌ها به ثروت آفرینی ایجاد شود

استاندار زنجان پیشنهاد ایجاد بانک ایده را به هیات امناء کانون کارآفرینان استان داد و گفت: بانک ایده کمک می‌کند تا ایده‌های موجود، توسط جوانان مشتاق به کارآفرینی، پیگیری و از باالقوه به باالفعل  تبدیل شود.

به گزارش همدلی‌زنجان؛  محسن افشارچی در جلسه هیات امناء کانون کارآفرینان استان زنجان، اظهار کرد: مسیری که مجموعه کارآفرینان در پیگیری طرح ها و ایده های خود در راستای ثروت آفرینی طی می کنند مقبول است.

وی به اطلاع‌سانی در خصوص حمایت های دولت از کارآفرینان و نظارت بر مشکلات موجود در مسیر آنها هم تاکید کرد و گفت: کارآفرینان زیرساخت های دولتی و پیشرفت های حاصل را به جوانان نشان دهند تا آنها با فرایندهای مربوطه آشنا شوند.

استاندار زنجان از هیات امناء کانون کارآفرینان استان خواست مشکلات فرایند ایجاد کارآفرینی را ببینند و به حوزه های دولتی اعلام کنند تا با رفع موانع پیش روی کارآفرینی، علاقمندان این حوزه را یاری کنند.

افشارچی  بر نظارت به مسیری که یک کارآفرین طی می کند، تاکید کرد.

هیچکس با تولید ثروت توسط کارآفرینان مشکل ندارد

 وی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع  زیرساخت های زیادی که می توانند در حوزه های مختلف از جمله کارآفرینی، راهگشا باشند ناشناخته مانده‌اند اظهارداشت: در خیلی از موارد بسیاری از ما اطلاع نداریم که بندها و تبصره های زیادی وجود دارد که با استناد به آنها می توان بسیاری از کارها را به راحتی انجام داد.

استاندار زنجان تصریح کرد: به عنوان نمونه تبصره ۱۶ یک زیرساخت حمایتی از کارآفرینانی است که در آغاز کارآفرینی هستند  و تبصره ۱۸ نیز برای آنهایی است که در مسیر کارآفرینی قرار گرفته  و در حال پیشروی در کار خود هستند.

افشارچی گفت: بنابراین  باید از این راههای حمایتی در مسیر ایجاد کارآفرینی و تولید ثروت استفاده کرد.

وی کارآفرینی را در واقع نوعی ثروت آفرینی عنوان کرد و افزود: ثروت آفرینی اصالت دارد و هیچکس با انواع ثروتی که  توسط کارآفرینان تولید می شود مشکلی ندارد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
افتتاح مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در زنجان
خبر قبلی
اصلاح برخی از قوانین زمینه اجرای عدالت اسلامی را هموارتر خواهد کرد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست