در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی زنجان برگزار شد؛

بررسی مشکلات تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان

نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با مدیرکل تامین اجتماعی استان در محل اتاق زنجان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمود ضرابی نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی همواره در پی حل مشکلات این بخش بسیار مهم است، اظهار کرد: در این مسیر تعامل با دستگاه ها و سازمان های مرتبط با فعالیت های بخش خصوصی به عنوان یک رکن مهم از اهمیت بالایی برخوردار است.

نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان حمایت از بخش خصوصی در زمان کنونی را بسیار مهم تلقی کرد و گفت: رشد و توسعه اقتصادی استان و کشور با حمایت از واحدهای تولیدی و هموار کردن مسیر حرکت آنها امکان پذیر است و این فضا باید هرچه بیشتر در همکاری با دستگاه و سازمان های ذیربط توسعه پیدا کند.

در ادامه این جلسه، علیرضا حجازیان عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی زنجان نیز با تاکید بر اینکه آموزش واحدهای تولیدی به عنوان یک نیاز اساسی در اولویت کاری اتاق قرار گرفته است، تصریح کرد: اتاق برنامه ریزی کرده تا با سازمان ها و دستگاه هایی که در ارتباط با فعالیت های کاری بخش خصوصی هستند، دوره های آموزشی آشنایی با قوانین و بخشنامه ها برگزار شود.

وی از برگزاری منظم دوره های آموزشی با همکاری سازمان امور مالیاتی و اقتصادی استان در اتاق بازرگانی زنجان جهت آشنایی فعالان اقتصادی با آخرین قوانین و بخشنامه ها خبر داد و افزود: ضمن اینکه دوره ها به صورت رایگان برگزار می شود، این آمادگی وجود دارد تا با سازمان تامین اجتماعی نیز همکاری های آموزشی را گسترش دهیم و باید با مجموعه اقداماتی که با همکاری یکدیگر صورت می گیرد ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و صادراتی، از بیکاری جلوگیری کنیم.

محمود عزیزخانی مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه مشی حرکتی این سازمان عدالت محوری است، ابراز کرد: تامین اجتماعی به عنوان یک سازمانی که با عموم مردم در ارتباط کاری است، هزینه های دریافتی را برای خود مردم هزینه می‌کند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان در پایان با اشاره به اینکه در حل مشکلات بخش خصوصی با اتاق بازرگانی زنجان در ارتباط خواهیم بود، گفت: احصای برخی از قوانین که در حل مشکلات بین بیمه شدگان و بخش خصوصی می تواند راهگشا بوده، بررسی و اعلام نظر شود.

در این جلسه همچنین نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان در هیات های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی مشکلات و موارد خود را به صورت تخصصی با مسولان سازمان تامین اجتماعی در میان گذاشتند و مسائل و موارد به صورت تخصصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مشاور امور بیمه و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه ضمن بیان نقطه نظرات خود در حوزه بیمه ای و تامین اجتماعی ، نکاتی را برای همکاری های آتی مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کلاهبرداری جدید اینترنتی با پیامک “سلام عمان”
خبر قبلی
توانایی فرزندان کشور در بستر فضای آموزش و پرورش ایجاد می شود
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست