رییس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد:

برنامه توسعه اقتصادی و تربیت تجار و بازرگانان در شهرستان خدابنده

رییس اتاق بازرگانی زنجان گفت: برنامه توسعه اقتصادی و تربیت تجار و بازرگانان در شهرستان خدابنده پیگیری می شود.

به‌گزارش همدلی‌زنجان؛ صمد یوسفی اصل در مراسم افتتاح دفتر ارتباط اتاق بازرگانی زنجان در خدابنده با بیان این مطلب، اظهار کرد: اتاق به دنبال توسعه اقتصادی استان و توسعه مراودات تجاری است. در این زمینه اتاق بازرگانی زنجان به صورت هفتگی برنامه جلسات با سفرا را در دست اجرا دارد.

وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان برای توسعه شهرستان های استان به صورت جدی وارد شده است، تصریح کرد: خوشبختانه با نگاه مسولان استان و شهرستان خدابنده دفتر ارتباط اتاق بازرگانی زنجان در این شهرستان از امروز آغاز به کار خواهد کرد که حرکت مثبتی در توسعه اقتصادی استان خواهد بود و این گام نخست ما می باشد.

رییس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه نوآوری و مکانیزاسیون در تولیدات شهرستان خدابنده مورد توجه باشد، گفت: شرکت های توانمند این حوزه می‌توانند با محوریت اتاق در شهرستان خدابنده حضور پیدا کنند و مباحث مربوط به این بخش رو دنبال کنند.

یوسفی اصل یا بیان اینکه در کشور ما استعدادها و امکانات بالایی وجود دارد که شکوفایی این مهم نیازمند همت و اراده بالا در راستای توسعه اقتصادی است، افزود: یکی از برنامه های اتاق بازرگانی زنجان ایجاد انجمن های تخصص در سطح کشور برای تولیدات استان است.

رییس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه بهره‌وری و استفاده از تجارب کشورهای دیگر در این زمینه می‌توانند در کشور و استان زنجان نیز مورد توجه باشد، ابراز کرد: در همه حوزه ها نیاز به بهره‌وری به معنای واقعی کلمه وجود دارد که توجه به این مهم تاثیر خود در توسعه اقتصادی را نیز بیش از پیش نماینگر می‌کند.

وی با اشاره به نیاز به حضور صنایع تبدیلی در حوزه استان و همچنین در سطح ملی، خاطرنشان کرد: اتاق در این زمینه برنامه و ورود جدی خواهد داشت.

یوسفی اصل در پایان اظهار کرد: ایجاد این دفتر آغاز همکاری و کمک به اقتصاد شهرستان و استان زنجان است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
۲ فقره تصادف در آزادراه زنجان ۷ نفر را مصدوم کرد
خبر قبلی
رتبه نخست زنجان در جمع آوری کمک های مردمی جشن گلریزان سال ۱۴۰۲
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست