بهره برداری از ۶۸طرح اشتغالزایی بهزیستی شهرستان سلطانیه

رییس اداره بهزیستی شهرستان سلطانیه از بهره برداری ۶۸طرح اشتغالزایی با اعتبار ۶۰میلیارد ریال در این شهرستان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد. و گفت :ایجاد اشتغال برای جامعه هدف بهزیستی علاوه بر فراهم آوردن زمینه استقلال اقتصادی موجب تقویت خود باوری فردی نیز می شود.

به‌ گزارش همدلی‌زنجان؛ اصغر بوئینی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش از جمله زنان سرپرست خانوار، افراد دارای معلولیت و معتادین بهبودیافته از جمله خدمات بهزیستی در توانمندسازی و  ایجاد اشتغال پایدار برای اقشار کم درآمد و آسیب پذیر است، اظهار کرد: ایجاد اشتغال در زمینه های دامداری ،زنبور داری،فرش بافی، خیاطی ، جوشکاری و …. بوده است.

وی عنوان کرد: ترمیم حقوق، پرداخت سهم بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی و …از  جمله حمایت های بهزیستی از ایجاد اشتغال  پایدار مددجویان است و بهزیستی حامی کارفرمایانی است که نیروی کار خود را از بین جامعه هدف این اداره  انتخاب می کنند.

این مسئول اضافه کرد: کارفرمایانی که نسبت به بکارگیری جامعه هدف بهزیستی  اقدام نموده  و بر اساس قانون کار حقوق و مزایا پرداخت  نمایند می توانند علاوه بر دریافت مشوق هایی چون وام کم بهره از خدمات پرداخت  حق بیمه سهم کارفرما ۲۳ درصد به مدت ۷ سال برای زنان سرپرست خانوار و تا ۳۰ سال برای افراد دارای معلولیت نیز بهره مند شوند  .

بویینی اشتغال زایی را به عنوان یکی از محرک های توانمند سازی مددجویان عنوان کرد و گفت: تسهیلات قرض الحسنه با سود ۴درصد با باز پرداخت ۷ساله پرداخت می شود.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
پوتین، آخرین چالش، پذیرش پایان!
خبر قبلی
آمار از جیب دیگران…!
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست