1. اخبار استان
  2. بهمن نصیری: همه تمرکزم را روی تمرین گذاشته‌ام

کد خبر: 18861

بهمن نصیری: همه تمرکزم را روی تمرین گذاشته‌ام

قهرمان زنجانی روئینگ آسیا گفت: همه تمرکزم را روی تمرین گذاشته‌ام و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم تا بتوانم در انتخابی المپیک بهترین نتیجه را داشته باشم.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ به نقل از فدراسیون قایقرانی، بهمن نصیری درباره تمرینات این روزهایش اظهار کرد: خدا را شکر در حال تمرین هستیم و البته تمرینات واقعا سختی را تحت نظر افشین فرزام پشت سر می‌گذاریم.

وی ادامه داد: امسال شرایط کسب سهمیه متفاوت است و ما هم تلاش می‌کنیم هم در بانوان و هم مردان سهیمه بگیریم و برای اینکه این اتفاق بیافتد باید حتما نتیجه قهرمانی آسیا را تکرار کنیم و در هر دو ماده طلا بگیریم. کار سختی است اما همه تمرکز و تلاشمان را گذاشته‌ایم تا بتوانیم بهترین نتیجه را بدست آوریم.

نصیری شرایط کسب سهمیه را نسبت به مسابقات دیگر دشوار توصیف کرد و گفت: همه رقبا بسیار جدی در حال تمرین هستند و ما هم تلاشمان را می‌کنیم. همه ورزشکاران در سراسر دنیا برای حضور در المپیک ورزش می‌کنند. خوب همین باعث می‌شود با یک دید و توان دیگری در مسابقات انتخابی حضور داشته باشند. ما هم مثل همه ورزشکاران بیشتری تلاش و توان خود را برای این رقابت‌ها گذاشتیم و به غیر از تمرین به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌کنیم. نهایتا آن کسی نتیجه می‌گیرد که تلاش بیشتری کرده باشد.

وی درباره رقبای اصلی‌اش در انتخابی المپیک اظهار کرد: تاکنون رقابت بین من و پاروزنان ازبکستان، قزاقستان و کره است اما در این رقابت‌ها هیچ چیز مشخص نیست و ممکن است یک ورزشکاری که تاکنون اسمی از آن نشنیده‌ایم بیاید و بهتر از همه ما کار کند. برای همین باید بی‌وقفه تمرین کنیم و روز به روز بهتر باشیم.

دارنده چندین مدال مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا با تقدیر از برگزاری اردوها بیان کرد: واقعا جای تشکر دارد که در این شرایط دشوار فدراسیون اردوها را برگزار می‌کند و من ورزشکار فقط به تمرین فکر می‌کنم. می‌دانیم که کار سختی است و ما هم همه تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه به کار می‌گیریم.

بهمن نصیری همچنین گفت: این شرایط باعث می‌شود من دغدغه دیگری نداشته باشم و با قدرت تمرینات را ادامه دهم و تمرکزم روی تمرین باشد به امید اینکه بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم و در المپیک حضور داشته باشم.

بهمن نصیری (زاده ۱۶ دی ۱۳۷۵ در زنجان) قایقران روئینگ، تیم ملی قایقرانی مردان ایران است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست