استاندار زنجان:

بکارگیری شیوه های نو در گفتگو با نسل جدید بسیار کارساز خواهد بود

استاندار زنجان: با تاکید بر اینکه فکر می کنم  رویه موجود در گفتگو با نسل جدید کمی باید تغییر کند گفت:  از مسئوولان می خواهم   متفاوت فکر کنند  و متفاوت هم عمل کنند .

به‌ گزارش همدلی‌زنجان؛ محسن افشارچی با بیان اینکه  می توانیم با ابزار جدید، شیوه های نو و عمل متفاوت، با نسل جدید گفتگو کنیم افزود:  لازم است که با گفتمان جدید ذهن  آنها را نسبت به مسائل مختلف روشن کنیم .

وی با تاکید بر اینکه شخصا آمادگی دارم در این حوزه وارد عمل شوم تصریح کرد: استانداری هم با تمام قوا و نیرو در خدمت تبیین و روشنگری نسل امروز نسبت به اهداف جمهوری اسلامی است.

استاندار زنجان تحریم را یک ابزار و تکنولوژی خاص مورد استفاده دشمن عنوان کرد و گفت: ما باید همه این موارد را  به زبان متفاوت برای  نسل دانش آموز و دانشجو بیان کنیم.

افشارچی، با بیان اینکه برای مناسبت های مختلف اگر از ماهها پیش، برنامه‌ریزی دقیق، متفاوت و متناسب با نسل امروز، داشته باشیم ،رویداد های خوبی را شاهد خواهیم بود، تصریح کرد: صرفا با اجتماع  نسل دانش آموز و آحاد مردم، در یک روز بخصوص مانند ۱۳ آبان، برای انجام برخی اقدامات عملیاتی  مانند راهپیمایی، کاری از پیش نمی رود.

وی افزود: با این شیوه نمی توان با آنها صحبت کرد بنابراین باید مبنا را درست کنیم و به آنها آگاهی دهیم.

نظام سلطه حق و باطل را به نحوی ترکیب ‌می کندکه حق در میان باطل گم شود

استاندار زنجان با اشاره به  مبنای کار نظام سلطه هم گفت: روش آنها این است که حق و باطل را به نحوی ترکیب ‌کنند که حق در میان باطل گم شود.

افشارچی با تاکید بر اینکه ما باید متفاوت عمل کنیم تصریح کرد: باید برای نسل امروز بطور روشن  تبیین کنیم که   ۴۳ سال به خاطر  چه مسائل و اهدافی هزینه کرده ایم.

وی  با بیان اینکه حرکت نظام جمهوری اسلامی یک حرکت تمدنی است، اظهار داشت: اگر از برخی پیچ ها مانند تحریم‌ها عبور کنیم، رخدادهای بسیار مثبت و قابل توجهی  را شاهد خواهیم بود.

استاندار زنجان چین و ایران را به ترتیب به عنوان  تهدید اقتصادی و تمدنی برای نظام سلطه عنوان کرد وگفت: در این نظام زن  هم به عنوان  سوخت نظام محسوب می شود و به همین دلیل درصدد هستند که با موضوع حجاب به ایران مقتدر که در مقابل آنها ایستاده است ضربه بزنند.

افشارچی با بیان اینکه دشمن از همه ابزارها و فناوری های مختلف از جمله نظامی  در تقابل با ما استفاده می‌کند اظهار داشت: این  در حالی است که ما از ابزارهای نظامی عبور کرده ایم.

وی با اشاره به دیپلماسی نظام سلطه در مواجهه با جمهوری اسلامی هم تاکید کرد: مذاکره‌ای که آنها مدنظرشان است دیپلماسی گفتگو نیست بلکه دیپلماسی از نوع فشار است و حوادث اخیر، به این دلیل است که ما زیر بار فشارهای آنها نرفته‌ایم.

مقام عالی دولت در استان، در ادامه با اشاره به رخدادهای اخیر هم گفت: بسیاری از مشکلات امروز ما، به خاطر زاویه ای است که با نظام سلطه داریم.

افشارچی با بیان اینکه ما با نظام سلطه ای درگیر هستیم که در  تلاش برای گرفتن استقلال ایران است اظهارداشت:  دلیل  اصلی  تقابل نظام سلطه با ما این است که زیر بیرق آنها نرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: به همین دلیل از اول انقلاب تاکنون،  نظام سلطه  به شکل های مختلف از جمله تحریم ها، بر ما سخت گیری کرده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
هدفمند شدن تولید و صادرات می تواند به رفاه مردم منجر شود
خبر قبلی
فیلم: صحبت های الناز رکابی پس از بازگشت به ایران
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست