1. مخاطبان همدلی
  2. تخلفاتی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان

کد خبر: 30557

تخلفاتی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان

سلام واحترام .
متاسفانه یکی از تخلفاتی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان انجام شده و رنگ حقیقت به خود گرفته است ، گنجاندن رشته رئیس و معاونین و برخی دیگر مسئولین دانشگاه در فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۲ است .
همه می دانند ، سیاست اصلی درفراخوان های جذب هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی ُ جبران کمبود رشته های تخصصی و متخصصین در دانشگاه بویژه بیمارستانهاست.
جناب بختیاری درآخرین فراخوان بدون هیچ نگرانی از اینکه خدای ناکرده انحصار طلب معرفی شود ، رشته های قلب و عروق ُ مطالعات اعتیاد ُ روانشناسی ُ گوش و حلق و بینی ُ متخصص اعصاب ُ در فراخوان به وزارت متبوع ارسال نموده تا بدون هیج رقیبی و بدون هیج مشکلی ، خودش، معاونین بهداشتی و قلب اش، رییس دانشکده پزشکی، مسئول دبیرخانه جذب هیات علمی ُ دخترخاله ایشان و خانم مسئول رییس مرکز توسعه آموزش پزشکی جذب دانشگاه شوند.
البته فراموش نمی کنیم در استخدام اولیه نیز در زمان دولت نهم بدون آزمون، استخدام موردی شدند ولی همه جا مطرح کردند که با شرکت در آزمون استخدامی پذیرفته شدند !
و باز هم فراموش نمی کنیم جناب بختیاری و جناب تقیلو سهمیه مناطق محروم استان بوده و هستند ولی دریغ از یک روز حضور در مناطق محروم !
مدیونیم و مدیونید !خدای ناکرده فکر کنید، جناب بختیاری و دوستانشان دانشگاه را فقط ارث پدری خود می دانند و سهم شان را از سفره انقلاب بر می دارند !

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
رشد ۴۳ درصدی راه اندازی واحدهای صنعتی در استان زنجان
خبر قبلی
باید احترام به طبیعت را یاد بگیریم و یاد بدهیم
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست