1. اخبار استان
  2. تدوین ۵ برنامه شاخص برای شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان

کد خبر: 9394

تدوین ۵ برنامه شاخص برای شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان

یکی از برنامه های اولویت دار شرکت در سال ۹۸ بهره برداری از شهرک صنعتی شهید شهریاری (زنجان ۴) در شهرستان زنجان است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به برنامه های تدوین شده این شرکت برای سال جاری، گفت: پنج برنامه شاخص برای اجرا در سطح شهرک های صنعتی استان در سال ۹۸ تدوین شده است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ ایرج احمدی با تاکید بر لزوم رونق تولید اظهار داشت: برای پیگیری بهتر امور و رسیدن به نتیجه مطلوب، علاوه بر انجام تکالیف محوله از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بر اساس تکالیف مجمع، امسال بر روی ۵ برنامه شاخص برای اجرا در شهرکهای صنعتی استان تمرکز داریم تا به صورت ۱۰۰ درصد تحقق یابند.

وی با اشاره به اینکه در غرب استان زنجان فاقد زمین برای واگذاری به متقاضیان سرمایه‌گذاری است، افزود: بر این اساس یکی از برنامه های اولویت دار شرکت در سال ۹۸ بهره برداری از شهرک صنعتی شهید شهریاری (زنجان ۴) در شهرستان زنجان است.

این مقام مسئول احداث ناحیه صنعتی صنایع دستی نیکان و تکمیل و واگذاری ناحیه کارگاهی صنایع دستی ظریفان را از دیگر برنامه های شرکت شهرک های صنعتی در سال ۹۸ اعلام کرد و افزود: زیرساخت های ناحیه کارگاهی ظریفان تکمیل شده و در شرف واگذاری به متقاضیان ذیصلاح می‌باشد همچنین زمین ناحیه کارگاهی نیکان نیز در مجاورت عوارضی آزادراه زنجان-تبریز تملک گردیده و امسال عملیات اجرای زیرساخت های آن آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به لزوم حمایت از فعالیت های خوشه‌ای تصریح کرد: با توجه به تجربه های موفقی که در سالهای گذشته در زمینه توسعه خوشه های صنعتی از جمله فرش دستباف و کفش هیدج داشتیم، اواخر سال گذشته نیز توسعه خوشه چاقوی زنجان را آغاز کردیم و عامل توسعه این صنعت قدیمی زنجان انتخاب و فعالیت آن آغاز شد. بر همین مبنا امسال نیز توسعه خوشه مس زنجان نیز در دستور کار شرکت قرار گرفته است تا بتوانیم از این طریق نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت این صنعت دستی اقدام و موجبات توسعه و رونق آن را در استان فراهم کنیم.

احمدی احداث پست برق در شهرک صنعتی سلطانیه و طراحی و واگذاری سایت های ویژه کارگاهی در شهرک های صنعتی اشراق، نوآوران و خدابنده را از دیگر برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی استان در سال ۹۸ عنوان کرد و افزود: علاوه بر این ۵ برنامه که برای امسال پیش بینی شده، ۵ برنامه شاخص دیگر نیز در چشم انداز ۳ ساله پیش بینی گردیده است که امیدوارم با عملیاتی شدن این برنامه ها شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش صنعت و اقتصاد استان باشیم.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
معدوم‌سازی بیش از ۱۲ هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در زنجان
خبر قبلی
نرخ فزاینده تورم در استان زنجان طی سال ۹۷
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست