معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زنجان تاکید کرد:

ترویج استفاده از نهادهای ارفاقی با رویکرد کاهش جمعیت کیفری و اصلاح مجرمین

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زنجان گفت: در اجرای گام پنجم برنامه “ترویج استفاده از نهادهای ارفاقی با رویکرد کاهش جمعیت کیفری و اصلاح مجرمین کمیته بررسی آرای صادره قضات استان در زمینه تأسیسات حبس زدا و مجازاتهای جایگزین حبس آرای برتر و اثر بخش را در سال ۱۴۰۱ اعلام کرد.

به‌ گزارش همدلی‌زنجان؛ محمد تقی فتحی ضمن تشریح خواستگاه نهادهای ارفاقی در نظام نوین سیاست جنایی به ابعاد اقدامات پیشگیرانه واکنشی اصلاح مدار در نظام قضائی و اهتمام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان جهت ترویج نهادهای ارفاقی و اقدامات عدیده اجرایی در این باره اشاره کرد.

وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره آرای قضایی فرصت مغتنمی است که در نتیجه آن، عمل و نظر حقوقی به هم نزدیکتر شده و نقش رویه قضایی در سازندگی نظام حقوقی به منصه ظهور رسانده شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زنجان خاطر نشان کرد :در نتیجه بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته بررسی آرای دادگستری استان، آقایان محمد مهدی محمدی رئیس شعبه ۱۰۷ کیفری دو زنجان صدور حکم خدمات عمومی رایگان و تعلیق اجرای مجازات و حمید محمدی رئیس شعبه اول دادگاه بخش چورزق شهرستان طارم ص تعویق صدور حکم ، مشترکا موفق به کسب عنوان برتر آرای قضایی توسط آنها شده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
رصد و پایش روند تولید آرد در کارخانجات آردسازی استان زنجان
خبر قبلی
حجاب یک مسئله اجتماعی است، نه شخصی
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست