توزیع برق استان زنجان شرکت الگو درپیاده سازی مدیریت دانش مطابق

معرفی توزیع برق استان زنجان به عنوان “شرکت الگو درپیاده سازی مدیریت دانش مطابق با APO”

 

معاون تحقیقات و منابع انسانی و رئیس کارگروه مدیریت دانش شرکت توانیر طی نامه ای ، این شرکت را جزو شرکت های الگو در زمینه مدیریت دانش درصنعت آب وبرق کشور و قابل تطبیق با مدل سازمانی بهره وری آسیایی APO و نیز دارای امتیاز قابل قبول در سطح توسعه معرفی کرد.

به گزارش همدلی زنجان دفترروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، رضایی اظهار کرد: آنچه در گذشته باعث برتری سازمان‌ها نسبت به یکدیگر می‌شد، نیروی انسانی، ماشین‌آلات و سرمایه‌ی مادی بیشتر بود، در روزگار کنونی دیگر سازمان‌ها نمی‌توانند انتظار داشته باشند که تولیدات و خدماتی که قبلاً باعث موفقیت آنها شده بود، در آینده نیز زمینه‌ساز ادامه حیات آنها گردد چرا که عامل اصلی تمایز و مزیت رقابتی سازمان‌ها در عصر ارتباطات و تکنولوژی ، اطلاعات و دانش بیشتر آنها نسبت به رقبا می‌باشد.

شرکت‌ توزیع نیروی برق استان زنجان ، به‌ منظور جلوگیری از به هدر رفتن دانش، تجربه و تخصص‌های خبرگان اینشرکت نسبت به پیاده‌سازی و استقرار مدیریت دانش ، مطابق با مدل سازمانی بهره وری آسیایی APO اقدام کرده است. چارچوب مدیریت دانش APO درک مشترکی از مدیریت دانش در میان کشورهای آسیایی فراهم کرده و بر ارزش این چارچوب، جهت کسب موفقیت‌های سازمانی تأکید می‌نماید. این چارچوب بر اساس تجربه عملی چندین کشور در آسیا در زمینه مدیریت دانش و بهترین تجارب کشورهای آمریکایی، استرالیایی و اروپایی طراحی شده است. چارچوب مدیریت دانش APO چارچوبی ساده و جامع است که تمامی عناصر مربوط به یک راهکار مدیریت دانش را نشان داده و به عنوان مرجعی برای تمامی سازمان‌ها تلقی می‌شود. هدف این چارچوب بهبود عملکرد سازمانی با استفاده از مدیریت دانش است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
آمار رسمی واردات پوشاک از ترکیه؛ یک پنجم میزان واقعی
خبر قبلی
میزان مشارکت مردم استان زنجان در انتخابات بیش از ۷۰ درصد است
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست