مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

توزیع اقلام اساسی با نرخ مصوب برای تنظیم بازار ایام پایانی سال در استان زنجان

 

 

 

 

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با تشریح اقدامات مدیریت توسعه بازرگانی سازمان برای تنظیم بازار ایام پایانی سال، با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیته تنظیم بازار با حضور ادارات مرتبط و نهادهای صنفی برای کنترل روند بازار، گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت مرغ در استان اقدام به تامین و توزیع مرغ منجمد با قیمت مصرف کننده ۶ هزار و ۲۰۰ تومان در استان شده است.

به گزارش “همدلی‌زنجان” به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، عبدالله جعفری از تامین و توزیع گوشت منجمد تنظیم بازار با قیمت مصرف کننده ۲۳ هزار تومان در استان خبرداد و اظهار کرد: به منظور تامین میوه ایام نوروز نیز، سیب با نرخ مصوب یک هزار و ۸۰۰ تومان و پرتقال با قیمت یک هزار و ۶۰۰ تومان در غرفه‌های معین در سطح استان در حال توزیع است.

وی با اشاره به انجام هماهنگی های لازم برای ورود و توزیع گوشت گرم گوسفندی با نرخ ۳۴ هزار تومان برای مصرف کننده بیان داشت: برای تعادل بخشی به بازار تخم مرغ نیز، اقدام به عرضه تخم مرغ، شانه ای ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در استان شده است.

جعفری همچنین از توزیع و عرضه برنج تایلندی و هندی در استان خبر داد و تصریح کرد:  دو نوع برنج هندی  با قیمت ۵ هزار و ۶۰۰ تومان و ۲ هزار و ۶۰۰ تومان و برنج تایلندی نیز با قیمت ۳ هزار و ۹۰۰ تومان در سطح استان در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه هماهنگی های مستمر برای کنترل قیمت مرغ گرم به نحوی که قیمت در سطح استان متناسب باشد، در حال انجام است، افزود: شرایط عرضه سایر اقلام کشاورزی مصرفی و کالاهای اساسی نیز به طور مستمر رصد شده و هماهنگی لازم برای تسهیل شرایط عرضه محصولات انجام می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email