رییس اتاق بازرگانی زنجان:

توسعه فعالیت‌های فرودگاه زنجان، موجب جذب سرمایه‌گذار می‌شود

هفتاد و سومین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان به ریاست افشارچی استاندار زنجان و با حضور طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، فعالان بخش خصوصی و مدیران اداری استان در سالن جلسات شهید شهریاری برگزار شد.

به‌گزارش همدلی‌زنجان؛ صمد یوسفی اصل، رئیس اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه با اشاره به اهم فعالیت های اتاق در دو ماهه گذشته، اظهار کرد: این برنامه در بخش های مختلفی پیگیری شده است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه فراهم کردن زیرساخت‌ها از الزامات جذب سرمایه‌گذار است، تصریح کرد: فعال کردن فرودگاه در عملیاتی کردن این مهم نقش مهمی دارد از این رو، موضوع جلسه امروز شورا به این موضوع اختصاص یافت.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه راه‌اندازی پرواز از فرودگاه زنجان اشاره و تصریح کرد: در این مورد کار همزمان پیش‌ می‌رود و هر بخشی که کار را خوب پیش ببرد به عنوان طرف همکار انتخاب می‌شود.

یوسفی اصل با تاکید بر اینکه مشکل برقراری پرواز از زنجان به تهران طی همه سالیان گذشته مسائل مالی عنوان شده است،اظهار کرد: روشن اعلام می‌کنم این پرواز مشکل مالی نخواهد داشت، چرا که حل این موضوع توسط اتاق و واحدهای صنعتی تضمین شده است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه یکی از برنامه های اتاق در راستای توسعه مراودات تجاری و اقتصادی است، گفت: در این زمینه برگزاری جلسه با سفرا و رایزنان ایران در ۱۰ کشور برنامه ریزی و برگزار شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان همزمان برنامه های مختلفی را در دستور کار دارد، گفت: یکی از این برنامه ها راه اندازی دفاتر اتاق بازرگانی زنجان است که در همین راستا نخستین دفتر در قیدار راه‌اندازی شده است.

یوسفی اصل با اشاره به برنامه‌ریزی افتتاح دفاتر اتاق بازرگانی زنجان در سایر شهرستان های استان، اظهار کرد: با توجه به توانمندی هایی که در شهرستانهای استان زنجان در بخش های تولیدی و صادراتی وجود دارد این مهم در برقراری ارتباطات بین‌المللی شهرستان‌ها برای صادرات محصولات ضروری است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه اتاق بازرگانی زنجان تکریم پیشکسوتان و کارآفرینان استان را در دستور دارد به برنامه «کارآفرین سپاس» به همت اتاق بازرگانی زنجان اشاره کرد و گفت: این اقدام در راستای تقدیر از فعالان اقتصادی با سابقه استان برای نخستین بار در استان برنامه‌ریزی شده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ایجاد ۲۸۱ شغل برای مددجویان زنجانی از ابتدای سال
خبر قبلی
توسعه تجارت خارجی استان نیازمند برنامه عملگراست
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست