دبیر مجمع نمایندگان استان زنجان:

خبر تغییر استاندار زنجان شایعه است

 درویش امیری استانداری پای کار است

 

 

 

دبیر مجمع نمایندگان استان زنجان، در پی انتشار اخباری مبنی بر تغییر استاندار زنجان، این خبر را شایعه‌ای بی‌اساس عنوان کرد و گفت: دولت پیش از انجام تغییرات، با نمایندگان مطرح و پیشنهاد نمایندگان استان را نیز دریافت می‌کند که تا امروز صحبتی در زمینه تغییر استاندار زنجان با نمایندگان استان صورت نگرفته است.

فریدون احمدی در گفتگو با “همدلی‌زنجان”، با بیان اینکه در قضاوت منصفانه باید اذعان داشت که مقام عالی استان به صورت تمام‌وقت در استان زنجان تلاش می‌کند، اظهار کرد: استاندار زنجان در مدت کوتاه حضور خود در زنجان شناخت مناسبی از استان یافته و پای کار است و تلاش خود را برای توسعه استان انجام می‌دهد.
وی همچنین، تغییر و تحول را امری عادی دانست و با اشاره به اینکه هر مسئولی تا پیش از تغییر باید با اقتدار به کار خود ادامه دهد، اظهار کرد: هرکس باید تا زمانیکه در صندلی مسئولیت قرار گرفته است با اقتدار به کار خود ادامه دهد و گرفتن مسئولیت به منزله برداشتن باری از دوش مدیران است.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید صبر کنیم تا مسئولیت ها به سراغ ما بیایند، نه اینکه خودمان بدنبال مسئولیت ها باشیم.

Print Friendly, PDF & Email