دانش آموختگی ۵۵۰ نفر در مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان گفت:  مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان یکی از بازوهای علمی و مهارتی وزارت کشور است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ هاجر شکری با بیان اینکه این مرکز از سال ۱۳۹۱ با رویکرد مهارت افزایی و کارآفرینی در راستای رسالت و اهداف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مطالعاتی فعالیت می‌کند، اظهار کرد : خلاصه اقدامات این مرکز از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا کنون جذب و پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی؛ مدیریت امور اداری- امور دهیاری و شوراها،  مهندسی شهرسازی، عمران،  معماری و مدیریت آموزش های شهروندی می باشد که دانشجویان با حضور اساتید دارای مجوز دانشگاه جامع در حال تحصیل هستند،  تا کنون ۵۵۰ نفر دانشجو فارغ التحصیل شده اند.

وی افزود: همچنین در راستای توسعه رشته های تحصیلی، رشته کارشناسی حقوق ثبتی توسط مرکز تهیه و تدوین و موفق به اخذ مجوز رشته شده ایم که از ترم بهمن ماه آماده پذیرش دانشجو در این رشته می باشیم.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش آموزش های کوتاه مدت این مرکز، یادآور شد: در راستای آموزش های کوتاه مدت به عنوان رکن مؤثر در ارتقاء کیفیت آموزشی و مهارتی کارکنان ارگان ها در سال ۱۳۹۷ تعداد ۹۴ عنوان و ۴۲۱۷۰ نفرساعت دوره آموزشی ضمن خدمت جهت کارکنان شهرداری های استان زنجان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ۵۵ دوره آموزشی ضمن خدمت به میزان ۲۸۰۲۰ نفرساعت در بخش های مختلف جهت کارکنان دهیاری های استان زنجان برگزار گردیده است، خاطرنشان کرد: در زمینه دوره های آموزش مجازی نیز ۴۴۳۵۲ نفر ساعت دوره مکاتبه ای و آزمون جهت کارکنان دهیاری های استان زنجان برگزار نموده ایم.

شکری افزود: در زمینه سفرهای آموزشی دو سفر آموزشی کارکنان شهرداری ها به میزان  ۱۰۸۸ نفرساعت به استان آذربایجان غربی برای مسئولین اداری مالی و سفر آموزشی مسئولین عمرانی و شهرسازی به استان آذربایجان شرقی جهت مهارت افزایی و استفاده از تجارب شهرداری ها و استانداری و بازدید پروژه های عمرانی بودبرگزار گردیده است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان  با اشاره به اینکه سفر آموزشی دهیاران استان زنجان به سنندج نیز یکی از برنامه های آموزشی مرکز بوده است، اظهار کرد: به طور کلی در سال جاری تا کنون ۹۰۴۱۲ نفرساعت دوره آموزشی برای کارکنان شهرداری ها و دهیاری های استان زنجان برگزار شده است.

وی اظهار کرد: همچنین سمینارها و کارگاه های تخصصی حقوق شهروندی و حق محیط زیست، توسعه پایدار و بحران آب، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، از دیگر اقدامات این مرکز در راستای مشارکت در توانمندسازی علمی و مهارتی در استان می باشد.

شکری با بیان اینکه در زمینه کارآفرینی و مهارت محوری  اقدامات عملیاتی دفتر کارآفرینی و پژوهش مرکز با عضویت اساتید مرکز صورت می پذیرد که در این راستا شوراهای پژوهش، کارآفرینی، جلسات متعددی برگزار نموده است، گفت: بازدید دانشجویان در دروس کارورزی و کاربینی از پروژه های عمرانی شهر و ارگان های مرتبط و نیز بازدید از کارخانه کشت گیاهان هیدروپونیک از اقدامات این مرکز در جهت تقویت و گسترش کارآفرینی می باشد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
استاد تقی رنگرز درگذشت
خبر قبلی
یلدای اقتصاد ایران
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست