1. گوناگون
  2. دومین مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی و معدنی استان زنجان

کد خبر: 30948

دومین مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی و معدنی استان زنجان

اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در نظر دارد نسبت به برگزاری مزایده عمومی محدوده‌های اکتشاف به شماره مزایده ۵۰۰۱۰۰۳۲۶۲۰۰۰۰۰۳ و پروانه‌های بهره‌برداری به شماره مزایده ۵۰۰۱۰۰۳۲۶۲۰۰۰۰۰۴ در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستادایران) اقدام نماید. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱۹/۰۱/۱۴۰۲ تا ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۲۸/۰۱/۱۴۰۲ نسبت به دریافت الکترونیکی اسناد مزایده از سامانه اقدام و حداکثر تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۷/۰۲/۱۴۰۲ نسبت به ارائه پیشنهاد و بارگذاری مدارک در سامانه اقدام نمایند.

زمان رسیدگی به درخواست‌ها و اسناد مزایده، روز شنبه مورخ ۳۰/۰۲/۱۴۰۲ رأس ساعت ۱۰ صبح در محل اداره کل صنعت، معدن، تجارت استان می‌باشد. متقاضیان محترم می‌­بایست جهت شرکت در مزایده نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور و تهیه گواهی امضاء الکترونیکی (توکن) از دفاتر منتخب پیشخوان دولت اقدام و از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در مزایده مذکور شرکت نمایند. متقاضیان می‌­بایست تمامی مدارک مورد نیاز را با امضاء دیجیتال و از طریق سامانه ستاد بارگذاری و اسناد فیزیکی (پاکات الف) را تا پایان وقت اداری مورخ ۲۷/۰۲/۱۴۰۲ تحویل دبیرخانه محرمانه اداره کل صمت تحویل نمایند. (از ارائه اسناد و ثبت پیشنهاد قیمت به دبیرخانه اداره کل خودداری گردد).

نکته) نقشه محدوده­‌های مورد مزایده بر اساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده در سامانه کاداستر معادن در قسمت نقشه معادن قابل مشاهده می‌­باشد.

تذکر) در صورت عدم دریافت اسناد و ثبت پیشنهاد قیمت در سامانه ستاد الکترونیکی دولت، شرکت در مزایده میسر نخواهد بود.

روابط عمومی اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان زنجان

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
دانشگاه علوم پزشکی زنجان
خبر قبلی
دومین مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی و معدنی استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست