مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

زمین‌های مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان زنجانی واگذار می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: برنامه ریزی لازم برای واگذاری زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان انجام شده است.

به گزارش همدلی‌زنجان، صغر اسماعیلی با بیان این مطلب، اظهار کرد: خوشبختانه به زودی زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان واگذار خواهد شد.

وی ابراز کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت وظایفی برای راه و شهرسازی تعریف شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۳۲۴ نفر متقاضی دارای بیش از سه فرزند در استان زنجان برای دریافت زمین یا واحد مسکونی در قالب قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند،گفت: از این تعداد ۹۴۶ نفر در شهرستان زنجان ثبت نام کردند.

اسماعیلی تعداد متقاضیان واجد شرایط در استان را یک هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد و بیان داشت: از این تعداد ۹۱۹ نفر واجد شرایط در شهرستان زنجان هستند.

وی تعداد متقاضیان رد درخواست شده را ۹ نفر اعلام کرد و گفت: در شهرستان زنجان برای ۵۹۴ متقاضی پرونده تشکیل شده است.  تعداد متقاضیان تایید نهایی شده ۴۵۹ نفر هستند و این تعداد متقاضی تایید شده متعلق به شهرستان زنجان است.

اسماعیلی در پایان بیان داشت: در این قانون برای متقاضیان مسکن سه فرزند به بالا، فرم (ج) قرمز به استناد قانون و برای فرزند سوم به بالا نادیده گرفته می شود و می توانند از امتیاز خانه دار شدن دوباره استفاده کنند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ارتقای سه روستای شهرستان سلطانیه به شهر در دستور کار است
خبر قبلی
واژگونی پراید در جاده ابهر مرگ راننده را رقم زد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست