1. اخبار استان
  2.  زمین ۱۰۰۰ واحد مسکونی ابهر برای ساخت در مرحله تامین است

کد خبر: 30650

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

 زمین ۱۰۰۰ واحد مسکونی ابهر برای ساخت در مرحله تامین است

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه بیش ۶ هزار و ۶۰۰ نفر در شهرستان ابهر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند،گفت: خوشبختانه زمین برای ساخت هزار واحد مسکونی در شهرستان ابهر در مرحله تامین است.

به گزارش همدلی‌زنجان،  اصغر اسماعیلی با بیان اینکه هفته گذشته بررسی تامین زمین پروژه های نهضت ملی مسکن در شهرهای شهرستان خدابنده برگزار شد، گفت: خوشبختانه زمین مورد نظر در شهرهای گرماب و زرین رود تامین شده است.

وی با بیان اینکه کارگروه تسهیل زمین در شهرهای با جمعیت زیر۵۰ هزار نفر به صورت هفتگی در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می شود، ابراز داشت: روند اجرای پروژه ها در این شهرها به بنیاد مسکن واگذار می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ نفر درشهرستان ابهر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۴۰۰ نفر مشمول طرح نهضت ملی مسکن هستند.

اسماعیلی با بیان اینکه ۲۸۲ واحد مسکونی بیش از ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: زمین ۴۱۰ واحد مسکونی تامین شده و پیمانکار هم مشخص و در حال آماده سازی زمین است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه زمین برای ساخت هزار واحد مسکونی در شهرستان ابهر در مرحله تامین است، بیان کرد: همچنین یک هزار نفر هم در انتظار تامین زمین هستند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
سازمان همیاری شهرداری
خبر قبلی
تلاش برای افزایش سبد صادراتی استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست