مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان؛

زنجان، میزبان مسابقات بین‌المللی بدمینتون دهه فجر سال جاری است

حضور ۱۴ کشور خارجی در مسابقات بدمینتون فجر

 

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون دهه فجر سال جاری به میزبانی زنجان خبر داد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ علی خلیلی‌چچکی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، با بیان اینکه رسانه های در اطلاع رسانی اخبار مهم حوزه ورزش استان نقش مهمی دارند، اظهار کرد: مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر با حضور ۱۴ کشور خارجی به میزبانی استان زنجان برگزار می شود.

وی به جزئیات برگزاری این مسابقات اشاره کرد و افزود: این مسابقات ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه و با حضور بازیکنانی از کشور های آلمان، هندوستان، مالزی، پرتقال، مولداوی، سوریه، میانمار، استرالیا، مکزیک، اردن، ویتنام، ترکیه، جمهوری آذربایجان برگزار می شود و سرداور از کشور تایلندو مربی از کشور مالزی نیز در این مسابقات حضور دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه در اولین اقدام اداره کل ستاد برگزاری مسابقات تشکیل شده است، یادآور شد: جلسات هماهنگی با دبیران کمیته ها با هدف استفاده از تمام پتانسیل های موجود در استان برگزار شد. برگزاری این مسابقات در استان توسعه و رشد فرهنگ بدمینتون و همگانی کردن آن را به دنبال خواهد داشت.

وی از مکاتبه با مخابرات استان جهت فراهم کردن تمهیدات لازم از جمله اینترنت پر سرعت در مسابقات برای خبرنگاران خبر داد و تاکید کرد: برگزاری کمپ پیشرفته AOP برای اولین بار در زنجان از جمله مزایای میزبانی برگزاری این مسابقات در استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان همچنین از برگزاری حدود ۲۰۰ مورد مسابقات فرهنگی ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح استان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email