سومین دوره بازآموزی آمادگی مشارکت با شرکت‌های آلمانی در زنجان برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت : سومین دوره بازآموزی GIZ(دوره آمادگی مشارکت با شرکت‌های آلمانی) در زنجان برگزار شد.

به گزارش همدلی‌زنجان، ایرج احمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: سومین دوره بازآموزیGIZ  با حضور تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی و مشاوران مستقر در مرکز کسب و کار شهرک صنعتی اشراق برگزار شد.

وی تصریح کرد: این دوره با هدف آشنایی و تسهیل برقراری ارتباط میان شرکتهای کوچک و متوسط ایرانی با شرکتهای آلمانی به منظور تبادل دانش و تکنولوژی، آموزش‌های مدیریتی و …برقرار شده است.

احمدی با بیان اینکه دوره GIZدوره‌ای مرتبط با سازمان همکاری‌های بین‌المللی آلمان است، گفت: طی سنوات گذشته تعدادی از مدیران واحد‌های صنعتی کشور که شاخص‌های مختلفی از جمله توانمندی، تسلط به زبان انگلیسی و … را داشته باشند برای ارتباط و تعامل با شرکت های آلمانی به این کشور سفر می‌کنند که البته گزینش افرادی که قرار است در این دوره‌ها شرکت کنند توسط خود آلمانی‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: مدیران صنعتی که به آلمان سفر می‌کنند با شیوه همکاری با بنگاه‌های اقتصادی آلمان آشنا می‌شوند و از واحد‌های صنعتی مختلفی در این کشور به منظور تبادل تجریبات بازدید و مذاکره می‌کنند.

به گفته احمدی، در برخی موارد مدیران صنعتی کشور در جریان این سفر موفق به انعقاد قرارداد‌های همکاری نیز می‌شوند.

این مسئول گفت: این مدیران بعد از برگشت از آلمان، آنچه که آموزش دیدند را در قالب دوره‌های بازآموزی GIZبرای سایر مدیران صنعتی کشور ارائه می‌دهند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با بیان اینکه پیش از این دو دوره بازآموزی GIZدر سال‌های ۹۵ و ۹۶ در زنجان برگزار شده است، گفت: امسال نیز به مناسبت هفته صنایع کوچک، سومین دوره در سالن کنفرانس شهرک صنعتی اشراق زنجان برگزار شد.

به گفته احمدی، شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در طول برگزاری این دوره‌ها موفق به اعزام ۳ نفر از مدیران واحدهای صنعتی واجد شرایط به کشور آلمان  شده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
۲ کشته در هر ساعت به وقت ایران
خبر قبلی
جواد تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست