شنیده های انتخاباتی در زنجان/ حفظ مقام مدیران زنجانی در ایستگاه مجلس

با رسیدن به ساعات پایانی تبلیغات انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در حوزه زنجان و طارم، شنیده های زیادی در خصوص اعلام حمایت برخی مدیران دستگاه های اجرایی از کاندیداهای خاص به گوش می رسد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ این روزها تب و تاب انتخاباتی در استان زنجان بالا گرفته و دو کاندید مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی علاوه بر فعالیت سالم انتخاباتی مردم را برای به رای دادن به خود دعوت می کنند! در این بین برخی مدیران دستگاه های اجرایی نیز تحرکاتی برای حمایت از کاندیداها دارند. این تحرکات نه برای برگزاری انتخابات باشکوه بلکه برای لابی جهت حفظ پست سازمانی است.

برخی منابع از اعلام حمایت یک مدیر در آموزش و پرورش استان گزارش داده اند. شنیده های حاکی از این است که برخی مدیران در این اداره کل اقدام به تبلیغات و حمایت از یک کاندیدا می کنند و از جایگاه سازمانی خود در این راستا استفاده کرده اند.

همچنین برخی شنیده حاکی از خودشیرینی یک مدیر میانی در اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای هر دو کاندید انتخابات دارد! ظاهرا افتخارات حوزه تعاونی در این اداره کل به اتمام رسیده و حال نوبت استفاده از فرصت انتخابات مجلس است.

به نظر می رسد در این شرایط مقامالات عالی استان باید دقت نظر بیشتری در خصوص تحرکات مدیران و استفاده از منابع عمومی و دولتی متعلق به بیت المال برای انتخابات مجلس داشته باشند.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
مهدی باقری نماینده منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی شد
خبر قبلی
پول فیات (Fiat money) چیست؟
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست