شهرک صنعتی افق ابهر ظرفیت استقرار طرح های گلخانه ای و کشاورزی را دارد

استاندار زنجان گفت: شهرک صنعتی افق ابهر ظرفیت استقرار طرح های گلخانه ای و کشاورزی را دارد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ محسن افشارچی، در جریان سفر به ابهر در دیدار با جمعی از معتمدان و مردم شهرستان ابهر ، با بیان اینکه ابهر داشته ها و آورده های زیادی دارد، اظهار کرد: درحال حاضر از محدوده ۷۰۰ هکتاری شهرک صنعتی افق ابهر، ۳۵۰ هکتار آن دست نخورده مانده است و بخشی از این شهرک، ظرفیت استقرار طرح های گلخانه ای و کشاورزی را در خود دارد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر افزود: تکمیل پروژه فاضلاب ابهر، دغدغه‌های تامین آب صنایع را در منطقه برطرف می کند.  این پروژه با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود و تکمیل ۶۷ کیلومتر از باقیمانده طرح شبکه فاضلاب، همه شهر را تحت پوشش قرار خواهد داد.

استاندار زنجان یادآور شد: پیش از این بخشی از عملیات اجرای شبکه فاضلاب شهر ابهر به طول ۸۵ کیلومتر اجرایی شده و نمیه کاره مانده بود که طبق قول پیمانکار این طرح تا ۲ سال آینده تکمیل خواهد شد.

وی در ادامه به تدوین اطلس سرمایه گذاری استان زنجان هم اشاره کرد و گفت: در این اطلس داشته های همه مناطق استان و برنامه های پیش بینی شده برای هر یک از آنها، به دقت مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اکنون نگاه دولت با محور اتکا به نفت در توسعه، کم رنگ شده است، افزود: باید در اجرای پروژه ها از ظرفیت بخش خصوصی بهره بگیریم.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
صندوق حمایت از مسئولیت‌های اجتماعی در استان زنجان راه اندازی می‌شود
خبر قبلی
خاموشی ماینر های غیر مجاز در زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست