معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان:

طرح گذر‌نوروز در شهر زنجان برای نوروز ۹۷ اجرایی شود

 

 

 

 

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان بابیان اینکه طرح گذر نوروز یکی از برنامه های مناسب برای جذب مسافران و همشهریان برای حضور در مرکز شهر زنجان بوده است، گفت:طرح گذر‌نوروز در شهر زنجان برای نوروز ۹۷ اجرایی شود.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ مهرداد سلطانی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان، با بیان اینکه شهرداری زنجان با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز نسبت به برخی از امور مهم باید توجه جدی داشته باشد، اظهار کرد: یکی از مسائل مهم توجه به وضعیت کیفی تابلوهای شهری است که باید دوزبانه بوده و نسبت به نگارش آن نیز دقت لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه پاکسازی حریم شهرهای استان و توجه به شرایط ورودی شهرهای استان به ویژه مرکز استان توسط شهرداری ها مورد توجه باشد، افزود: از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای برخی امور استفاده شود و باید پایش مناسبی نسبت به شرایط عوارضی های ورودی شهر زنجان صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با اشاره به اینکه طرح گذرنوروز طی سال های گذشته در شهر زنجان برگزار شده است، گفت: شهرداری زنجان نسبت به اجرای این برنامه مطابق سال های گذشته اقدام کند که یکی از مشوق های مهم در ایجاد زمینه پیاده مداری در مرکز شهر زنجان است.

Print Friendly, PDF & Email