1. یادداشتها
  2. یادداشت
  3. عقبگرد زنجان در خدمات بیمارستانی بخش خصوصی

کد خبر: 28180

عقبگرد زنجان در خدمات بیمارستانی بخش خصوصی

یادداشت میهمان -داود محمدی

تنها بیمارستان خصوصی استان یعنی «بهمن» که در دی ماه ۱۳۹۲ و با زیربنای هفده هزار متر مربع و با یکصد تخت – یکصد و هشتاد تخت با احتساب تخت های ویژه –  افتتاح شده بود.

با درگذشت بنیانگذار اصلی آن مرحوم دکتر قزلباش در سال های ابتدای راه اندازی و در پی بروز مشکلات و اختلافات شرکا در کمتر از ده سال و به صورت مزایده ای و در ظاهر با عدم حضور هیچ رقیب جدی با مبلغی حدود پانصد و ده میلیارد تومان به مالکیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد تا در کنار بیمارستان ۵۵۴ ارتش به دومین بیمارستان نظامی استان پوست اندازی کند و به احتمال قریب به یقین تنها استان یا لااقل جزء معدود استان هایی باشد که فاقد بیمارستان خصوصی است!

از قرار معلوم مالکین و هیأت مدیره قبلی ملزم به تسویه حساب تا پایان مرداد ماه حتی با نیروی انسانی اند تا احتمالا با بخشی از نیروی انسانی قراردادهای جدید منعقد و ادامه کار دهند. امید که با این تغییر مالکیت که حکایتی دیگر از گسترش پوشش نهادهای نظامی است.

خدمت رسانی به مردم عادی تحت الشعاع قرار نگرفته و این بیمارستان نیز همانند بیمارستان ارتش، خدمات اصلی خود را محدود به پرسنل و کارکنان خود نکرده و با حفظ و عقد قرارداد با همه بیمه ها و به روز نگه داشتن تجهیزات و امکانات آن علاوه بر فراهم کردن زمینه خدمات دهی به عموم مردم، موجب کاهش دسترسی به تجهیزات و امکانات بیمارستانی نگردد!

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
اجرای طرح توانمند‌سازی برای بیش از ۲۰۰ سالمند و فرد دارای معلولیت زنجانی 
خبر قبلی
شهرداری زنجان اقدامات لازم برای برگزاری جشنواره آش ایرانی را انجام می‌دهد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

البته سوای اختلافات بین سهامداران عمده بعد از فوت دکتر قزلباش (که عمدتا دو گروه وابستگان و طرف داران دکتر قزلباش از یک سو و گروه مخالف به سرکردگی دکتر م… و دکتر ی.. و…بودند) عقده گشایی جنسی و قدرت نمایی برخی از اعضای هیات مدیره نیز در این رابطه قابل توجه می باشد من جمله حضور یک پرستار خانم متاهل و بدنام بنام ا… با داشتن سوابق اخلاقی بسیار نامناسب در بخش آنژیوگرافی توسط دکتر م….،اننخاب دکتر م.. بعنوان هیات مدیره در حالیکه که اکثر سهام خود را فروخته بود با رای سهامداران عمده مانند دکتر ی…. و دکتر… بیشتر بخوانید

سالها پیش من یک بیمار اضطراری را به امید رسیدگی بهتر به بیمارستان بهتر بردم تلفنی صحبت کردم گفتند بلافاصله جراح حاذق آماده خواهد بود تقریبا ساعت ۱۸ از بیمارستان موسوی ترخیص و به بیمارستان بهمن بردیم . برخورد غیر حرفه ای با مجروح در حال خون ریزی تا صبح فردا ادامه یافت فقط تزریق مرفین بلد بودن ساعت ۱۰ صبح روز بعد با اعتراضات شدید ما دکتر جراح آمد ….. مهم نیست که و کی رییس بیمارستان باشد برای بیمار درمان فوری درد ناراحتی اهمیت دارد . حالا سپاه ، ناجا یا ارتش باشد در ثانی پرسنل بیمارستان در… بیشتر بخوانید

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست