لزوم تعیین تکلیف قراردادهای راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان

لزوم تعیین تکلیف قراردادهای راکد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان

 

 

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان اظهار داشت: قراردادهای راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان در اسرع وقت باید تعیین تکلیف شوند.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان؛ ایرج احمدی در بازدید از شهرک و ناحیه صنعتی طارم با ذکر این مطلب افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد زیرساخت در شهرکهای صنعتی هزینه های زیادی انجام گردیده بنابر این نباید زمین های این شهرک توسط عده ای معطل شوند.

وی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت شهرکهای موجود و فعال استان اولویت نخست شرکت شهرکهای صنعتی می باشد و در این راستا قرارداد زمین های واگذار شده که هیچ گونه اقدامی بر روی آنها صورت نگرفته است فسخ خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل‌های بالقوه در شهرستان طارم گفت: با توجه به اینکه این شهرستان قطب تولید زیتون کشور است و همچنین سیر تولید شده در طارم از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد؛ می بایست استقرار صنایع تبدیلی در شهرک و ناحیه صنعتی طارم مورد توجه قرار گیرد تا ارزش افزوده این محصولات نصیب طارم و استان زنجان شود.

وی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران در این بخش اشاره و تاکید کرد: زمین های موجود در شهرک و ناحیه صنعتی طارم با نصف قیمت به متقاضیان واگذار می شود که در نوع خود مشوق مطلوبی برای سرمایه گذاران محسوب می شود.

گفتنی است شهرستان طارم داری یک شهرک و یک ناحیه صنعتی می باشد و ایجاد نواحی صنعتی جدید روستایی در این شهرستان در دستور کار شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان می باشد.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
بخشی از درآمد معادن جهت رسیدگی به روستاها اختصاص می‌یابد
خبر قبلی
تولید ۱۸۰۰ تن توت فرنگی گلخانه‌ای در استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست