1. اخبار استان
  2. مدیران حوزه خدمات شهری زنجان چابک و هماهنگ شوند

کد خبر: 9378

مدیران حوزه خدمات شهری زنجان چابک و هماهنگ شوند

با تحقق شعار رونق تولید در استان و کشور آرامش ایجاد می شود که مستلزم هماهنگی همه مدیران و استفاده از توانمندی های مردمی و نهادهای مدنی همچون شوراها و شهرداری هاست.

استاندار زنجان بر ضرورت چابک سازی مدیریت ها بعنوان یکی از گام های اساسی در توسعه هر استان و کشور تاکید کرد و گفت: یکی از اهداف تشکیل ستاد هماهنگی مدیریت شهری در استان زنجان، ایجاد چابکی و هماهنگی به ویژه در مدیران حوزه خدماتی و عمران شهری است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در ستاد هماهنگی مدیریت شهری، تشکیل هیئت اندیشه ورز در حوزه عمران شهری را مهم دانست و اظهار کرد: می توان از ظرفیت ها، توانمندی ها و نخبگی مدیران عضو این ستاد بعنوان هیئت اندیشه ورز بخش عمران شهری استفاده نمود لذا هر یک از مدیران باید شخصا در جلسات ستاد شرکت کنند.
وی شناسایی فعال سازی واحدهای تولیدی راکد، جلوگیری از واردات بی رویه و رونق صادرات را از ماموریت های کلان مدیران استان برشمرد و افزود: در کنار تصمیمات کلان با استفاده از تفویض اختیارات بیشتر، باید به مسائل دیگری همچون ساماندهی وضعیت دستفروشان، ایجاد پارک هایی در هسته مرکزی شهرها، انتقال دکل های برق به خارج از محدوده های شهری، یکسان سازی و ساماندهی تابلوهای مغازه ها، ارتقاء سطح خدمات و بهبود زیرساخت های بازار و توجه به زیباسازی شهری نیز توجه شود زیرا این اقدامات موجب ایجاد احساس مسئولیت در تمامی شهروندان و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه می شود.
مقام عالی استان با اشاره به وجود نهاد مدنی همچون شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، خاطر نشان کرد: با تحقق شعار رونق تولید در استان و کشور آرامش ایجاد می شود که مستلزم هماهنگی همه مدیران و استفاده از توانمندی های مردمی و نهادهای مدنی همچون شوراها و شهرداری هاست.
استاندار زنجان به تمامی مدیران دستگاه های اجرایی استان پیشنهاد داد تا از پروژه های مختلف از نزدیک بازدید نمایند و در جریان اقدامات در دست اجرا در استان باشند و تصریح کرد: با اطلاع و ایجاد هماهنگی بیشتر میان مدیران می توان سطح رضایتمندی عمومی را نیز در جامعه ارتقاء بخشید.
نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی منافع کل شهر و استان را باید به منافع دستگاه های اجرایی ارجحیت دهند، اظهار کرد: مدیران باید یکصدا باشند و مردم این هماهنگی را در مدیران مشاهده نمایند تا دلگرم تر شوند.
وی ایجاد مکانیسمی برای پرداخت مطالبات شرکت های خدمات رسان از دستگاه های دولتی را یکی دیگر از برنامه های این ستاد عنوان نمود و افزود: با تعریف پروژه های مکمل و قابل دفاع در سطح استان، در کنار پروژه های اصلی می توان از ظرفیت های سایر دستگاه های اجرایی، مردم و بخش خصوصی استفاده بیشتری داشت.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
 نارنجی پوشان از سوی مسئولین، کمتر مورد توجه هستند
خبر قبلی
 مقایسه دو نظام اقتصادی متفاوت؛ آمریکا و نروژ
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست