مسیر نهایی طرح های پژوهشی در استان از همان ابتدا مشخص شود

استاندار زنجان  گفت: مسیر نهایی طرح های پژوهشی در استان از همان ابتدا مشخص شود.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ محسن افشارچی در سومین جلسه کارگروه آموزش و پژوهش فناوری و نوآوری استان زنجان با تاکید بر اینکه در طرح های تحقیقاتی و پژوهشی، مسیر نهایی طرح از همان ابتدا مشخص شود، گفت: نحوه رسیدن به نتیجه نهایی نیز باید از همان ابتدا مد نظر قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه صرف مدت زمان زیاد و بعضا ۱۲ ماهه برای بسیاری از طرح های پژوهشی، غیر ضرور و غیرقابل قبول است افزود: این موضوع حس خوبی ایجاد نمی کند مگر اینکه خروجی قابل قبولی را از طرح ها شاهد باشیم.

استاندار زنجان، با بیان اینکه برای هر هدف باید راهبر و برنامه نوشته شود گفت: برنامه ها نیز به طرح و پروژه فعالیت تبدیل شوند تا نتایج بهتری حاصل شود.

شایان ذکر است که در این جلسه عناوین پژوهشی که قانون بودجه اجازه تصویب آنها را در استان می داد در قالب ۱۰ عنوان تصویب و کاهش مدت زمان اجرای آنها از ۱۲ ماه به ۶ ماه، از جمله مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود که استاندار زنجان بر آن تاکید ویژه داشت و بر این اساس، دستگاه های اجرایی باید در این مدت نسبت به انجام و تکمیل آنها اقدام کنند.

همچنین، تدوین اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال که یکی از عناوین کلیدی پیشرو استان محسوب می شود، از جمله مواردی بود که مباحث اولیه آن با تاکید استاندار زنجان مورد بررسی قرار گرفت و بررسی نتایج آن به جلسه بعدی کارگروه موکول شد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
دستگیری سارق ورق روی توسط پلیس زنجان
خبر قبلی
باند خانوادگی سارقان با هوشیاری پلیس زنجان دستگیر شدند
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست