مشارکت داوطلبان هلال احمر در خدمات بشردوستانه در سطح بین المللی ارزشمند است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مشارکت و همکاری های داوطلبان هلال احمر در خدمات بشردوستانه و عام المنفعه در سطح بین المللی ارزشمند است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ سید قاسم موسوی روز سه شنبه در آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک روز داوطلب افزود: امروز به مناسبت ۱۴ آذر روز جهانی داوطلبان در خدمت این قشر زحمت کش هستیم که به خاطر همه زحماتی که شما متقبل می شوید یک روز در تقویم به نام داوطلبان نامگذاری شده است.

وی یادآوری کرد: فعالیت ها و مشارکت داوطلبان هلال احمر در سطح بین المللی ارزشمند است. دفتر برنامه توسعه سازمان بین الملل ازچند سال قبل به دلیل اهمیت وجود و کار داوطلبانه یک روز را در تقویم بین المللی به دلیل ارزشمندی آن به نام روز داوطلب نامگذاری کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امروز جمعیت هلال احمرمیزبان داوطلبان خود در سطح استان زنجان شده و این مایه افتخار برای این مجموعه است چرا که در سال های گذشته همکاری های ارزشمند و گران قیمتی داشته اید.

وی، شعار روز جهانی داوطلب را “همبستگی با کار داوطلبانه” بیان کرد و ادامه داد: یکی از اصولی که می توان در هر حوزه ای و برنامه ای مهم و تاثیرگذار است، همبستگی می باشد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سالجاری شعار هلال احمر در حوزه داوطلبی “همبستگی با کار داوطلبانه” و همبستگی برای ملت، کشور، همه حوزه ها و ملل دنیا مناسبت دارد.

موسوی از زحمات همه داوطلبان در سطح استان زنجان قدردانی کرد و افزود: با توجه به بازنشست شدن بخشی از کارکنان هلال احمر داوطلبان در کنار این مجموعه بوده و در فعالیت ها مشارکت جدی دارند.

وی اضافه کرد: در زمان حوادث و بحران ها که باید در کمترین زمان ممکن به یاری آسیب دیدگان بشتابیم چشم یاری به کمک وداوطلبان داریم و وجود همبستگی میان داوطلبان و هلال احمر به بهترین نحو ممکن امدادرسانی ها انجام می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بدون مشارکت، حضور و همکاری داوطلبان هلال احمر هیچ فعالیتی را به جلو نخواهد برد و حضور گرم این اعضا موجب شده تا خدمات بشردوستانه و عام المنفعه را ارزشمند تر از گذشته ارائه دهیم.

موسوی خاطرنشان کرد: داوطلبان هلال احمر با لباس سفید و قرمز در بخش های مختلف امداد و نجات، آموزش، جوانان و حوزه داوطلبی قدمی جلوتر از هلال احمر و نیروهای این مجموعه بوده اند و این نقطه قوت کار داوطلبان است.

وی تاکید کرد: با حضور گرم داوطلبان امسال، امید داریم زمستان پربارشی را سپری کنیم و در صورت وقوع حادثه ای بهترین خدمات را به هموطنان در کنار سایر دستگاه های اجرایی ارائه دهیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، روز جهانی معلولان را به این قشر تبریک گفت.

دست و پای داوطلبان هلال احمر استان زنجان را می بوسم

فرماندار شهرستان خدابنده نیز در ادامه این آیین گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان در روستای خلیفه قشلاق و قروه ولی این شهرستان با دل و جان و با اخلاص خدمات شایسته ای ارائه دادند.

جواد تاراسی ضمن قدردانی از زحمات داوطلبان هلال احمر استان در این روستاها تاکید کرد: دست و پای همه داوطلبان هلال احمر را که در این روستاها خدمات آبرومندانه ای به افراد ساکن در این مناطق اعم از کودک و جوان، پیر زن و پیر مرد ارائه داند می بوسم.

گفتنی است، به مناسبت روز جهانی داوطلب از ۱۰۰داوطلب هلال احمر این استان تجلیل شد.

آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان با حضور استاندار زنجان، معاون عمرانی استاندار زنجان، مدیر کل مدیریت بحران استانداری زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، فرماندار شهرستان خدابنده، فرماندار شهرستان زنجان، رئیس سازمان آتش نشانی شهر زنجان، اعضای شورای اجرایی شهرستان های استان، اعضای داوطلبان، بازنشستگان و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شد.

در این آیین فرماندار شهرستان زنجان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان زنجان شد و لباس داوطلبی به تن کرد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
بازگشایی معبر پادگان در زنجان اقدامی ماندگار در خدمت رسانی به مردم بود
خبر قبلی
شعبه ویژه رسیدگی به جرایم سرقت در دادسرای زنجان تشکیل شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست