1. اخبار استان
  2. معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند

کد خبر: 20078

معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند

استاندار زنجان گفت: در قبال استفاده از راه‌های روستایی معدن‌داران باید برای روستا و ارائه خدمات هزینه پرداخت کنند.

به گزارش همدلی‌زنجان، فتح اله حقیقی در جلسه شورای معادن استان با بیان اینکه برخی افراد فقط به فکر سود و منافع شخصی خود هستند و می‌خواهند مسئولان و مردم را رو در روی یکدیگر قرار دهند، گفت: تمام تلاش ما در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است و در بخش معدن نیز از کسانی‌که به وظایف خود عمل کردند حمایت می کنیم اما عده ای  با سوء استفاده و بهره‌گیری از تریبون‌ها با بی‌انصافیِ تمام، موارد خلاف واقع را در جامعه بیان می کنند.

وی با بیان اینکه ۷۵ درصد صادرات استان از محصولات معدنی است تاکید کرد: معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند و در قبال استفاده از راه‌های مواصلاتی باید در روستاها و راه ها هزینه کنند.

استاندار زنجان از معاون عمرانی خواست با دعوت از مدیرعامل معدن انگوران از وی ۱۰ میلیارد تومان حق استفاده از محورهای مواصلاتی و هزینه کرد برای تامین امکانات در روستاها را مطالبه نماید.

مقام عالی استان همچنین با بیان اینکه بیشتر محورهای مورد استفاده معدن‌داران در شهرستان ماهنشان واقع شده افزود: سهم هر شهر و روستا از استخراج معادن باید در همان محل هزینه شود و روستاهایی که در مسیر معادن قرار دارند باید از این حق منتفع شوند

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست