استاندار زنجان در نامه ای خواستار شد؛

معرفی مهرانه زنجان به عنوان الگوی ارزشمند ملی

 

 

 

استاندار زنجان خواستار معرفی مهرانه زنجان به عنوان الگوی ارزشمند ملی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور شد.

به گزارش “همدلی‌زنجان” به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ اسداله درویش امیری در نامه ای به معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور خواستار معرفی انجمن خیریه‌ای مهرانه به عنوان الگوی ارزشمند ملی در کشور شد.

در بخشی از این نامه خطاب به دکتر رستم وندی آمده است؛

فرهنگ احسان و مشارکت فعالانه در فعالیتهای خیرخواهانه کمک به همنوعان از ویژگی های بارز مردم استان زنجان بوده و در این استان با پشتوانه مردمی، خیریه های بزرگ و توانمندی شکل گرفته اند که یکی از آنها انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه میباشد.

این انجمن با احداث و تجهیز مدرن ترین مجموعه درمانی سرطانی تحت عنوان کلینیک تخصصی سرطان و رادیوتراپی خدمات ارزنده ای را به بیش از ۵۰۰ بیمار سرطانی عضو مهرانه از سراسر کشور در زمینه رادیوتراپی و کموتراپی بصورت صد در صد رایگان ارائه می نماید.

با عنایت به برگزاری نشست “نقش سازمانهای مردم نهاد در بهبود وضعیت آسیب های اجتماعی کشور” از طرف معاونت مشارکت‌های اجتماعی آن سازمان در آینده نزدیک، ضروری است در جهت تشویق افراد خیر و نیکوکار و تشکل‌های اجتماع‌محور فعال در این حوزه نسبت به اختصاص زمان مناسب برای معرفی این انجمن مردمی، بعنوان یک الگوی ارزشمند ملی توسط مدیر عامل انجمن، اقدام لازم معمول شود.

گفتنی است؛ مدیرعامل مهرانه از نگاه ویژه استاندار زنجان به خدمات بشردوستانه حمایتی و درمانی مهرانه به مبتلایان به سرطان قدردانی کرد.

وثوق ابراز امیدواری نمود این حمایت ها و منش جوانمردانه درس اخلاقی برای همه و موجب دلگرمی خیرین این انجمن باشد.

Print Friendly, PDF & Email