1. اخبار شهرستان
  2. هزینه مازادی برای ساخت پل گلشهر زنجان انجام نشده است

کد خبر: 9610

هزینه مازادی برای ساخت پل گلشهر زنجان انجام نشده است

با توجه به اضافه شدن یوترن غربی به شرقی حجم پروژه افزایش یافته که مسلما به تناسب افزایش حجم کار قیمت محصول نیز بالا خواهد رفت.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به شائبه هایی در خصوص افزایش هزینه های ساخت پل گلشهر زنجان، گفت: هزینه مازادی برای ساخت پل گلشهر زنجان انجام نشده است.

سجاد خدایی در گفت‌و‌گو با “همدلی‌زنجان”؛ با بیان اینکه افزایش هزینه ها تاکنون منطقی بوده است، اظهار کرد: اینکه هزینه های مازاد زیادی برای این پروژه صورت گرفته صحیح نیست و افزایش منطقی و برابر ابلاغیه های قانونی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه افزایش منطقی و برابر ابلاغیه های قانونی تعدیل در خصوص مابه التفاوت خرید میلگرد طبق تبصره قانونی و براساس قیمت بورس بوده است، افزود: از طرف دیگه با توجه به اضافه شدن یوترن غربی به شرقی حجم پروژه افزایش یافته که مسلما به تناسب افزایش حجم کار قیمت محصول نیز بالا خواهد رفت.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در پاسخ به این سوال که اتمام پروژه گلشهر مطابق با برنامه زمان بندی خواهد بود، خاطرنشان کرد: تاکنون اجرای پروژه با زمان بندی مناسب انجام شده و مطابق پیش بینی ها مطابق با زمان تعریف شده به پایان می رسد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
 شگفتی‌های بازار خودرو
خبر قبلی
افزایش قیمت مسکن در زنجان از ۸۰ تا ۲۵۰ درصد بوده است!
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست