هلال احمر زنجان بیش از ۱۲میلیارد ریال برای بیماران نیازمند هزینه درمانی پرداخت کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست سالجاری ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای بیماران نیازمند این استان هزینه درمانی پرداخت کردیم.

به‌ گزارش همدلی‌زنجان؛ سید قاسم موسوی با بیان این مطلب، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان در قالب طرح “حمایتی – درمانی”، از همه افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر که توانایی تامین هزینه‌های درمانی، دارویی و توانبخشی را ندارند، در پرداخت بخشی از این هزینه ها آنها را حمایت می‌کند.

وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر در ۶ ماهه نخست سالجاری ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از این هزینه ها را برای بیش از یکهزار و ۵۰۰ نفر در سطح استان زنجان پرداخت کرده است.  از بیماران نیازمندی که توان تامین هزینه های درمان و دارویی خود را ندارند، حمایت مالی می کنیم.

موسوی اظهارداشت: حمایت های مالی هلال احمر در بخش های دارو و درمان، کمک هزینه بستری طبی و جراحی، اروتز و پروتز، عمل زایمان طبیعی و سزارین، فرانشیز دارو و درمان و کمک هزینه خدمات دندانپزشکی است.

وی یادآوری کرد: کمک هزینه پاراکلینیک(سونوگرافی، سی تی اسکن)، تامین وسایل و تجهیزات توانبخشی، وسایل بهداشتی، درمانی و مصرفی، درمان سرپایی و کمک هزینه شیرخشک برای خانواده های نیازمند از دیگر موارد حمایت های مالی جمعیت هلال احمر در سطح استان زنجان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی بشردوستانه همواره نقش محوری در فعالیت های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است.

گفتنی است، جمعیت هلال احمر استان زنجان سال گذشته برای سه هزار و ۱۱۶ نفر بیش از سه میلیارد ریال کمک هزینه درمانی پرداخت کرد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
بهسازی سیستم نورپردازی مجموعه جهانی گنبد سلطانیه به پایان رسید
خبر قبلی
تدوین اطلس سرمایه‌گذاری با هدف جذب سرمایه گذار در زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست