1. اخبار استان
  2. واگذاری زمین در شهرک های صنعتی اشراق و نوآوران زنجان

کد خبر: 8206

واگذاری زمین در شهرک های صنعتی اشراق و نوآوران زنجان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: همزمان با چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی واگذاری زمین جهت احداث واحدهای کارگاهی در شهرکهای صنعتی اشراق و نوآوران زنجان آغاز می‌شود.
به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی اظهار داشت: در شهرک صنعتی اشراق زنجان، تعداد ۶۸ قطعه زمین در متراژهای ۳۶۰ مترمربع جهت احداث واحدهای کارگاهی در زمینه فعالیت صنایع دستی مس و چاقوی زنجان و سایر فعالیت های مربوط به صنایع فلزی طراحی و پیش بینی شده است.
وی افزود: همچنین در شهرک صنعتی نوآوران نیز تعداد ۱۰۴ قطعه زمین در متراژهای ۳۶۰ و ۲۷۰ مترمربع جهت ایجاد واحدهای کارگاهی که در زمینه های بهداشتی و آرایشی ، غذایی، فلزی و شیمیایی فعالیت می‌کنند، پیش بینی گردیده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به اینکه استقبال از واحدهای کارگاهی کوچک در استان قابل توجه است؛ تصریح کرد: درخواست های بسیاری برای واگذاری زمین جهت ایجاد واحدهای کارگاهی در شهرکهای صنعتی استان وجود داشت بنابراین با بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان این شرکت به این نتیجه رسیدیم که در شهرکهای صنعتی اشراق و نوآوران سایت جدید کارگاهی طراحی کنیم.
وی با اشاره به موقعیت مطلوب این زمین‌ها تصریح کرد: شرایط واگذاری این زمین ها نیز ویژه است و واگذاری آنها به صورت نقد و اقساط می‌باشد.
احمدی خاطر نشان ساخت: اشتغالزایی در بنگاههای خرد و کوچک نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارد و زودتر به نتیجه می‌رسد و ایجاد واحدهای کارگاهی در شهرک های صنعتی استان نیز در راستای رسیدن به این هدف می‌باشد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
اقدام تحسین برانگیز آموزگار زنجانی برای دایر نمودن کلاس درسش در روستا
خبر قبلی
کارگاه آموزشی هیات امنای مساجد زنجان برگزار می‌شود
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست