1. اخبار استان
  2. پلی که درز انبساط ندارد…!

کد خبر: 21044

پل امام حسن مجتبی (ع) زنجان؛

پلی که درز انبساط ندارد…!

چند روزی است که شهرداری زنجان محور روگذر پل گلشهر را در یک لاین مسدود کرده و بنری مبنی بر فعالیت بر روی در انبساط این پل درج شده است.

به گزارش همدلی زنجان؛ پیگیری همدلی زنجان گویای این واقعیت است که اصلا در زمان عملیات اجرایی این تقاطع غیرهمسطح هیچ درز انبساطی اجرایی نشده است! این هم یکی از عجایب کار مهندسی در شهر زنجان است که در زمان ساخت پلی که خیلی برای ارائه عملکرد مدیریتی خود بر روی آن حساب باز کرده بودند و حتی نامگذاری آن با حاشیه های زیادی همراه بود، حال مشخص شود که اصلا درز انبساط ندارد.

نداشتن درز انبساط توسط سعید عباسی، معاون شهردار زنجان نیز تایید شد. افکار عمومی شهر زنجان به خاطر دارند که اعضای دوره پنجم شورای شهر زنجان و شهردار منتخب آن ها، آغاز و اتمام این تقاطع غیرهمسطح را(البته بدون در نظر گرفتن دوربرگردان ها که هنوز هم اجرا نشده) یک ساله انجام دادند و از اینکه یک تقاطع غیر همسطح در زنجان را یکساله تمام کردند بسیار بر خود می بالیدند.

در همان زمان یکی از اعضای شورای شهر طبق یک نظرسنجی از مردم خواست نام پیشنهاد دهند که مطابق آن قرار شد نام “آنا” برای آن در نظر گرفته شود که به یکبار حواشی زیادی در این خصوص ایجاد شد که نهایتا نماینده ولی فقیه در استان نام پیشنهادی امام حسن مجتبی (ع) را پیشنهاد داد که توسط شهردار و اعضای شورا پذیرفته شد.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ارزش خانه‌های خالی ۱,۹۵۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان است!
خبر قبلی
۷۶ سال چلنگری
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست