1. اخبار استان
  2. چه خبر از آخرین تحولات مدیریتی و سیاسی در زنجان؟

کد خبر: 29193

چه خبر از آخرین تحولات مدیریتی و سیاسی در زنجان؟

بعد از برخی تغیرات مدیریتی در استان زنجان، منابع آگاه گزارش می دهند، حلقه حاکم مدیریتی در استان زنجان تغییرات مدیریتی را ادامه خواهد داد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ آخرین تغییرات مدیریتی در دو حوزه مهم مدیرکلی صمت استان و مدیرکلی راه و شهرسازی انجام شد. اولی با نظر طیف حاکم و دومی با پیگیری و اعمال نظر مستقیم یکی از نمایندگان استان زنجان که به لحاظ حجم سرمایه گذاری صنعتی دومین شهرستان استان زنجان محسوب می شود.

همانطورکه گفته شد حلقه انتصابات در استان زنجان عزم دارد در ادامه تغییرات مدیریتی معاون هماهنگی اقتصادی استانداری را تغییر دهد و گزینه جدی آن ها نیز مدیرکل فعلی بازرسی استانداری زنجان است. پیش از این برخی منابع گزارش دادند محسن داوودی، مدیرکل حوزه استاندار زنجان تلاش داد با حمایت تیم جریان حاکم جای خالقی را در فرمانداری زنجان بگیرد. هرچند از استاندار تا برخی مدیران ارشد دولتی این موضوع را تکذیب کردند اما هنوز عده ای از تحرکات پنهانی برای اخذ پست جدید برای محسن داوودی خبر می دهند.

در بهبوهه فضای ناآرامی در کشور و مسئله مهم حجاب، منابع آگاه گزارش دادند که چندی پیش یکی از مسئولان ارشد استان جشن نامزدی دخترش را در تالار روشا شهرک کارمندان برگزار کرده که در جریان آن به دلیل عدم رعایت حجاب از سوی میمهمانان تذکرات جدی از طرف نهادهای متولی به آن ها داده شده و حواشی نیز ایجاد شده است!

این جشن نامزدی در یکی از مراکز مهم شهری و حواشی ایجاد شده موجب شده برخی به جریانی که در زنجان شعار انقلابی گری داده اند انتقادات جدی وارد کرده و سبک زندگی آن ها را خلاف ارزش های انقلابی و اسلامی که مبتنی بر ساده زیستی است، توصیف کنند.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کشف ۵ شی‌ء تاریخی در شهرستان زنجان
خبر قبلی
اجرای تئاتر آیینی «حدیث درد» در زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست