کارگزاری صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان زنجان افتتاح شد

کارگزاری صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان زنجان با حضور مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری افتتاح شد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ صندوق حما‌یت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته شرکتی صد درصد دولتی است که به حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در بخش های خصوصی و تعاونی می پردازد.  استان زنجان به عنوان یازدهمین استان در سطح کشور است که شاهد راه اندازی کارگزاری این صندوق بوده است.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حمایت مالی و اعتباری از بخش خصوصی و تعاونی در زمینه تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته خدمات در قالب اعطای تسهیلات مالی ، صدور انواع ضمانت نامه ، سرمایه گذاری خطر پذیر غیرمستقیم و خدمات کارشناسی ارائه می دهد.

از جمله اهداف این صندوق تحقق جامعه دانش بنیان، صنعت محور با سرمایه انسانی متخصص، ارتقا و بومی سازی دانش و مستندسازی آن در زمینه فناوری های نوین ۱۳ گانه ، تسهیلگری و شتاب دهنده صنایع پیشرفته با اشتراک گذاری منابع و دانش و احیاء و بروز رسانی صنایع راکد یا غیر مولد می باشد.

صرفه جویی قابل توجه در مصرف سوخت و تسهیل حمل و نقل با ارائه تسهیلات و حمایت های نظام مند ، تجاری سازی صنایع نوپا (استارت آپ) با ارائه تسهیلات و ضمانت نامه ها و خدمات کارشناسی و افزایش سرمایه و خلق ثروت با اشتراک گذاری منابع از طریق توسعه روابط برون سازمانی از دیگر سیاست های تشکیل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته می باشد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
شناسایی عناصر با ارزش معدنی در دپوی پسماند روی زنجان
خبر قبلی
امضای تفاهم نامه ۳ جانبه همکاری صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست