مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

۷۲ نخبه علمی، ورزشی، هنری و قرآنی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: برای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت یک وظیفه عام و برای برنامه‌ریزی رشد نخبگان یک وظیفه ویژه دارد که با این نگاه به توانمندسازی بیشتر جامعه کمک می‌شود.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ روح اله صالحی افزایش حمایت از نخبگان زیر پوشش را یکی از رویکردهای اصلی این نهاد دانست و افزود: کمیته امداد برای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت یک وظیفه عام و برای برنامه‌ریزی رشد نخبگان یک وظیفه ویژه دارد که با این نگاه به توانمندسازی بیشتر جامعه کمک می‌شود.

وی با بیان اینکه در زمینه‌های علمی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی و… نسبت به شناسایی مددجویان نخبه اقدام شده است، افزود: تعامل و هم‌افزایی با سایر نهاد‌ها و سازمان‌ها و احصا و اولویت‌بندی مشکلات نخبگان د رحوزه دانش آموزی و دانشجویی در دستور کار کمیته امداد استان قرار دارد.

صالحی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷۲ نخبه تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند، اضافه کرد: همواره برای افزایش ظرفیت‌های فکری و روحی مددجویان نخبه تا رسیدن به عرصه کسب و کار، برنامه‌های مختلف حمایتی در دستور کار بوده است و با همین اقدامات اثرگذار کمیته امداد استان زنجان جزو ۱۰ استان نخست در حمایت از این گروه از جامعه هدف قرار دارد.

گفتنی است، در حال حاضر قریب به ۸ هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده و از خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
تهیه طرح و بهسازی ۱۰ روستاهای هدف گردشگری در استان زنجان
خبر قبلی
ایثارگران و خانواده های شهدا
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست