مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان:

۱۰ هزار مترمکعب گاز برای شهرک صنعتی شهید شهریاری تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اقدمات انجام شده برای پوشش گاز شهرک های صنعتی استان زنجان، گفت: ۱۰ هزار مترمکعب گاز برای شهرک صنعتی شهید شهریاری تامین می شود.

رحیم سلیمانی نژاد در گفت‌و گو با همدلی‌زنجان؛ با بیان اینکه شرکت شهرک های صنعتی برای شهرک صنعتی شهید شهریاری ۵۰ هزار مترمکعب گاز درخواست دارد، اظهار کرد: در مرحله نخست برای تامین گاز واحدهای تولیدی در این شهرک صنعتی ۱۰ هزار مترمکعب گاز تامین می شود. تامین نیاز گازی این شهرک به این موضوع محدود نمی شود و در شهرک صنعتی شهید شهریاری ایستگاه جدید گازی احداث خواهد شد.

وی تامین گاز برای شهرک صنعتی سلطانیه را یکی دیگر از اقدامات تامین گاز برای حوزه صنعت، عنوان کرد و افزود: علاوه بر برنامه ریزی برای تقویت ایستگاه های گاز  برای برخی از شهرک های صنعتی استان تامین گاز برای شهرک صنعتی رمز ارز در سلطانیه در دستور کار است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه برای شهرک صنعتی خرمدره افزایش ظرفیت گاز پیش بینی شده است، یادآور شد: برای سال جاری و سال آتی اصلاحات و افزایش ظرفیت برای این شهرک صنعتی مدنظر قرار دارد. شهرک صنعتی برق، الکترونیک و آی تی نیز نیازمند گازرسانی بود اما امکان گاز رسانی برای آن نبود.

وی ادامه داد: برای تامین گاز مورد نیاز این شهرک صنعتی نیز تمهیدات لازم اتخاذ شده و مشکل تامین گاز این شهرک برطرف می شود.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
اشتراک‌گذاری توانمندی‌های دانشگاه‌های قطب۶ برای توسعه حوزه تحقیقات
خبر قبلی
اجرای طرح توانمند‌سازی برای بیش از ۲۰۰ سالمند و فرد دارای معلولیت زنجانی 
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست