1. اخبار استان
  2. ۱۲ تور صنعتی در زنجان طی سال ۹۸ برگزار می شود

کد خبر: 9164

۱۲ تور صنعتی در زنجان طی سال ۹۸ برگزار می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: برگزاری ۱۲ تور صنعتی از جمله برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در سال ۹۸ است.

به گزارش“همدلی‌زنجان” به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: سال گذشته نیز ۱۲ تور صنعتی با حضور ۳۱۷ نفر در قالب بازدید از واحدهای صنعتی استانهای دیگر و همچنین نمایشگاههای مختلف برگزار شد.
وی هدف اصلی از برگزاری تور صنعتی را آشنا شدن واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف کشور، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور، استفاده از تجارب واحدهای صنعتی بزرگ و… عنوان و تصریح کرد: شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان سالانه تورهای متعددی را با هدف های مختلف برگزار می کند و تا امسال نیز برگزاری ۱۲ تور صنعتی جزو برنامه های این شرکت می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، برگزاری دوره های آموزشی را یکی دیگر از برنامه های حمایتی این شرکت در حوزه صنایع کوچک عنوان و تصریح کرد: در جهت توانمندسازی واحدهای صنعتی، دوره های آموزشی در زمینه های کارآفرینی، مهارتی و مدیریتی همه ساله برگزار می‌گردد که در همین راستا سال گذشته ۸۲ دوره آموزشی با حضور ۱۸۰۰ نفر شرکت کننده برگزار شد و امسال نیز حمایت از برگزاری این دوره ها جزو برنامه های شرکت می‌باشد.
احمدی در پایان اظهار داشت: امیدوارم با اجرای دوره های آموزشی و همچنین برگزاری تورهای صنعتی، سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی با تکنولوژی های جدید آشنا شده و تعامل و روابط کاری آنها با صاحبان صنایع موفق در نقاط مختلف کشور گسترش یابد و به تبع آن شاهد پیشرفت صنعتی و توسعه پایدار استان زنجان باشیم.

 

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
تقویت حمل و نقل عمومی تنها راه برون رفت از مشکلات ترافیکی زنجان
خبر قبلی
پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان پیگیری می شود
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست