1. اخبار استان
  2. ۱۴۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان

کد خبر: 22552

۱۴۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون سرمایه گذاری صنعتی صورت گرفته برای واحدهای صنعتی راه اندازی شده در استان بالغ بر ۱۴۷ هزار و ۵۰۹ میلیارد ریال می باشد.

به گزارش“همدلی‌زنجان”؛ ناصر فغفوری با بیان این مطلب، اظهار کرد: هم اکنون در سطح استان زنجان یکهزار و ۱۴۳ واحد صنعتی در حال فعالیت می باشند.

وی افزود: هم اکنون در استان ۴۴ هزار و ۱۴۸ نفر در واحدهای صنعتی مشغول به کار هستند. ۶۸۹ واحد صنعتی در شهرستان زنجان ، ۲۱۶ واحد در شهرستان ابهر و ۷۹ واحد در خدابنده مستقر هستند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یادآور شد: ۵۵ واحد صنعتی در شهرستان خرمدره ، ۳۱ واحد در ایجرود ، ۲۸ واحد در ماهنشان ، ۲۲ واحد در طارم و ۲۱ واحد صنعتی در سلطانیه مستقر می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان ابهر بیشترین سهم از سرمایه گذاری صنعتی استان را به خود اختصاص داده است افزود: ۶۶ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت شهرستان ابهر و ۵۱ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در شهرستان زنجان صورت گرفته است .

این مقام مسئول در خصوص سهم استغالزایی صنعتی در شهرستان ها گفت: ۲۱ هزار و ۹۴۹ نفر در زنجان ، ۱۲ هزار و ۴۰۳ نفر در ابهر و ۳ هزار و ۳۷۲ نفر در شهرستان خرمدره در واحدهای صنعتی در حال فعالیت می باشند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
۹۰ درصد هنرجویان فنی و حرفه‌ای ‌زنجان جذب بازار کار می شوند
خبر قبلی
آسمان زنجان؛ قسمتی ابری همراه با رگبار پراکنده
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست