1. اخبار شهرستان
  2. ۲ ماه، ۲ ماه تا نیمه دوم سال ۹۶…!

کد خبر: 1154

۲ ماه، ۲ ماه تا نیمه دوم سال ۹۶…!

۲ ماه، ۲ ماه تا نیمه دوم سال ۹۶…!

پل سیدالشهداء ذخم کهنه سه راهی خیام

 

 

پیکره شهر زنجان پر از ذخم‌های عمیقی است که شهروندان زنجان را شبانه روز آزار می‌دهد و مرهمی برای این ذخم‌های کهنه پیدا نمی‌شود.

 

به گزارش همدلی زنجان، تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) یکی از پروژه‌هایی است که امروز شهروندان زنجانی با شنیدن نام آن به شدت آزرده می شوند و از طولانی شدن عملیات اجرایی آن بسیار گلایه مند هستند.

تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) با همه فراز و نشیب های و تجربه های تلخ در زمان کلنگ زنی آن در شورای چهارم با جدیت دنبال شد و هرچند بسیار کند اما پیشرفت کرد تا پایلون و عرشه پل به اتمام رسید و مرحله مهم و حساس آن یعنی مهارگیری و عملیاتی کردن کابل ها فرا رسید.

شهردار زنجان در روزهای پایانی اسفند به همدلی زنجان عنوان کرد که طی دو ماه آتی عملیات اجرایی پل به اتمام خواهد رسید و هم اینک در روزهای پایانی خردادماه قرار داریم که این مهم محقق نشده است و یکی از رسانه های استان به نقل از شهردار زنجان زمان عملیاتی شدن پروژه را دو ماه دیگر عنوان کرده است!

حبیب‌ ملائی یگانه با اشاره به آخرین وضعیت عملیات اجرایی پل سیدالشهداء(ع) خیام، افزود: پل سیدالشهداء(ع) هم اکنون در آخرین مراحل اجرایی خود است و فقط اجرای کابل ها و قسمتی ازعملیات نازک کاری این پل باقی مانده است.

شهردار زنجان هزینه عملیات اجرایی این پروژه را بدون لحاظ هزینه های تملکات ۴۰ میلیارد تومان عنوان کرده است و ابزار امیدواری کرده که کارهای اجرایی پل طی ۴۵ روز تا ۲ ماه به اتمام برسد.

سخنان شهردار زنجان در حالی است که وی در روزهای پایانی اسفند زمان اتمام پروژه را دو ماه عنوان کرده بود که حال بعد از دو ماه، دو ماه دیگر بر نهایی شدن پروژه افروده شده و این چهار ماه باید به تاخیرات عنوان شده در سال گذشته نیز افزوده شود، چرا که در سال گذشته اتمام عملیات اجرایی به مهرماه محدود شده بود که این مهم اتفاق نیافتاد و مهرماه به انتهای خرداد ۹۶ و حال به انتهای مرداد ۹۶ موکول می شود!

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
بیمه تجارت نو در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام می‌کند
خبر قبلی
نیاز نسل جوان گسترده و پاسخ به آن نیازمند تعامل بین بخشی است
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست