خود را در مقابل یک میلیون و ۵۸ هزار زنجانی، متعهد و پاسخگو می دانم

 

 

نظم، تخصص، صداقت و شهامت از ویژگی های انتخاب مدیران استانی است

خود را در مقابل یک میلیون و ۵۸ هزار زنجانی، متعهد و پاسخگو می دانم

 

 

 

 

 

استاندار زنجان به برخی ویژگی های مورد نظر در انتخاب مدیران استانی اشاره کرد و گفت: برخورداری از ویژگی هایی همچون نظم، دقت نظر، دلسوزی، تعهد به کار، تخصص، تعصب به سازمان، صداقت، توان ریسک پذیری، شهامت، شجاعت در برخورد با مشکلات، همسویی و رعایت جانب انصاف در کار، از جمله ویژگی هایی است که از مدیران در سیستم اداری انتظار می رود.

 

به گزارش همدلی‌زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ اسداله درویش امیری در نشست با معاونین و مدیران ستادی استانداری زنجان و فرمانداران، تاکید کرد: رفتار مدیران باید نشان دهنده نظم و انضباط در سیستم اداری باشد .
وی ارائه پیشنهادات سازنده از سوی مدیران را موجب افزایش منزلت و شکوفایی مجموعه اداری عنوان کرد و ادامه داد: سطح توقع از مدیران ستادی استانداری، بالاست و انتظار می رود تمامی فرمانداران، بخشداران و مدیران ستادی با تلاش بیشتری به رفع مشکلات مجموعه اداری تحت مدیریت خود بپردازند.
مقام عالی اجرایی استان، وجود برخی بی دقتی ها در ارائه گزارش های نادرست اداری و انعکاس آمارهای خلاف واقع به مراجع بالاتر را امری نادرست و غیرقابل گذشت دانست و افزود: فرمانداران و مدیران ارشد استان با توجه به تعداد قابل توجه کارگروه ها، مجامع و همایش ها در استان، باید برنامه های خویش را اولویت بندی نمایند.
استاندار زنجان نظام اداری را نیازمند بازسازی و پایه گذاری مجدد دانست و تاکید کرد: مدیران باید با انگیزه بالا به اداره مجموعه تحت مدیریت خود بپردازند و با اقتدار و شهامت در مواقع مورد نیاز و بدون تعلل و با قدرت از تمام اختیارات قانونی خود استفاده کنند تا ضمن برخورد با افراد بی انگیزه و جلوگیری از بروز خطا و اشتباه در بدنه اداری، زمینه فعالیت افراد توانمند، متخصص، دلسوز و کارآمد هموارتر شود.
درویش امیری با بیان اینکه مدیریت عالی استان برای اداره استان با هیچ یک از مدیران مجموعه و سیستم اداری تعارف ندارد، افزود: من خود را در مقابل یک میلیون و ۵۸ هزار زنجانی، متعهد و پاسخگو می دانم و بنابراین انتظار دارم مجموعه مدیران استانداری نیز با اقتدار و توانمندی بالا، به ارائه خدمت به مردم بپردازند و با پایبندی کامل به قوانین، از هیچ کوششی در جهت رشد و توسعه استان دریغ نکنند و این توقع مردم استان از تک تک مدیران استان و شهرستان‌هاست.
وی استفاده از افراد ضعیف در بدنه اداری را موجب تضعیف دولت، کُندی کار و ارائه خدمت نامطلوب به مردم دانست و خاطر نشان کرد: همدلی، همسویی و همراهی مدیران در ارائه خدمت به مردم و تلاش در جهت تحقق اهداف نظام و دولت تدبیر و امید، انتظار جامعه از مدیران است و در این راستا با هر شیطنت و کارشکنی که موجب کُندی ارائه خدمت شود، برخورد خواهیم کرد.
مدیر عالی اجرایی استان در ادامه با اشاره به اینکه برخی بی تدبیری ها و بر هم زدن قوانین در تقسیمات کشوری و ساختار نظام اداری در گذشته، فضای خدمت در دولت را با دشواری مواجه کرده است، اظهار کرد: همزمان با دشوارتر شدن ساختارهای اداری و فضای خدمت در جامعه، مطالبات و انتظارات مردم از حوزه سیاسی و حاکمیتی کشور نیز افزایش یافته و با وجود تنگناهای مالی شدید در بدنه دولت، برآورده کردن توقعات عمومی در سیستم اداری با سختی های مضاعفی همراه است و حل و فصل آن، عزم و اراده جدی تری را می طلبد.
استاندار زنجان یادآور شد: در کنار کاهش شدید اعتبارات دولتی و بودجه کشور، برخی شیطنت ها و وجود کارکنان بی انگیزه در سیستم، بر مشکلات نظام اداری می افزاید.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کسب عنوان برگزیده توسط عکاس زنجانی در جشنواره ملی عکس «ماسار»
خبر قبلی
افزایش ۸۵ درصدی صادرات گمرک زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست