شهردار زنجان خبرداد؛

 

۳۵۰ تن آسفالت‌ریزی روزانه در معابر شهر زنجان

۴۰ تا ۷۰ درصد مطالبات پیمانکاران شهرداری زنجان پرداخت شد

 

 

 

شهردار زنجان به حوزه اقدامات زیربنایی و عمرانی در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: هم اکنون روزانه ۳۵۰ تن آسفالت در معابر شهر زنجان برای لکه گیری پخش می شود و با آغاز اسفند لکه گیری معابر شهر آغاز شده و تاکنون با جدیت ادامه دارد.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ مسیح اله معصومی در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان؛ با اشاره به وضعیت پارکینگ طبقاتی سعدی، اظهار کرد: این پروژه ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که هم اکنون به ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و سایر پروژه های مهمی شهری زنجان نیز با جدیت در حال پیگیری است.

وی از افزایش کارت خوان های تاکسی در شهر زنجان خبر داد و افزود: میزان کارت خوان های تاکسی از ۳۰۰ عدد به ۲ هزار عدد افزایش یافته با تجهیز ۳۰۰ تاکسی دیگر پوشش کامل در حوزه تاکسیرانی شهر زنجان محقق می شود و همچنین نخستین تاکسی اینترنتی و وانت بار اینترنتی نیز در شهر زنجان راه اندازی شده است.

شهردار زنجان از پیشرفت ۹۰ درصد مرکز کنترل ترافیک شهر زنجان خبر داد و یادآور شد: مطالعات ترافیکی چند تقاطع در شهر زنجان آغاز شده و مطالعات مورد نیاز برای تراموا نیز در حال انجام بوده و تجهیز آسانسور برای چند پل عابر پیاده شهر زنجان نیز عملیاتی شده است.

وی از تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه شهرداری زنجان طی سال گذشته برای نخستین بار خبر داد و گفت: بودجه ۲۱۰ میلیارد تومانی شهرداری زنجان در طی چهار ماه به صورت کامل محقق شد و تمام حقوق پرسنل شهرداری در پایان سال گذشته به روز شد که از موفقیت های حوزه اداری-مالی شهرداری زنجان محسوب می شود.

معصومی همچنین از پرداخت مطالبات پیمانکاران گفت و تاکید کرد: در روزهای پایانی سال گذشته ۴۰ تا ۷۰ درصد مطالبات پیمانکاران شهرداری زنجان پرداخت شد و این رویکرد موجب رضایت نسبی پیمانکاران به مدیریت شهری شد و در حوزه مطالبات بیمه تامین اجتماعی و مالیات نیز اقدامات سازنده ای صورت گرفته است.

شهردار زنجان از رسانه ها خواست متناسب با واقعیت های شهر اطلاع رسانی عادلانه داشته باشند و گفت: اطلاع رسانی درست و عادلانه موجب تشویق مدیران برای ارائه خدمات بهتر و صادقانه می شود.

 

Print Friendly, PDF & Email