استاندار زنجان:

۴۰ میلیارد تومان از محل فروش پسماند روی به استان زنجان اختصاص یافته است

بیش از 10 هزار میلیارد ریال وصول درآمدهای مالیاتی در استان زنجان

استاندار زنجان گفت: اعتباری معادل ۴۰ میلیارد تومان از محل فروش پسماند روی به استان زنجان اختصاص یافته است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ فتح اله حقیقی در جلسه ستاد درآمدهای مالیاتی استان زنجان، اظهار کرد: با تلاش های بسیار و تعامل سازنده با دادگستری، حکم پسماند به نفع مردم صادر و مجوز عملیات جابجایی آن با موافقت وزارت صمت به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا داده شد ولی تا به امروز نتیجه ای از این اقدامات حاصل نشده و این موضوع باید تا جلسه آینده بررسی و نتیجه اعلام شود.

وی افزود: در راستای مولد سازی و فروش املاک مازاد دستگاههای اجرایی نیز برای تامین بودجه دستگاه ها، تا کنون ۴۹ ملک برای فروش احصاء شده که برای ۲۹ واحد تمامی مجوزها اخذ شد و برای مابقی نیز در کمترین زمان مجوزهای لازم برای فروش اخذ خواهد شد.

استاندار زنجان یادآور شد: در شش ماه نخست امسال بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال وصول درآمدهای مالیاتی صورت گرفته که در مقایسه با سال قبل ۳۸درصد افزایش دارد. دستگاه هایی همچون گمرک، امور مالیاتی، راه و شهرسازی، استانداری و ثبت اسناد در وصول درآمدهای مالیاتی بسیار خوب عمل کرده اند و دستگاههایی که درآمدهای پیش بینی شده آنها وصول نشده باید تا ۴۸ ساعت علت آن و نحوه جبران عقب ماندگی را بیان کنند.

وی با بیان اینکه از اقدام امور مالیاتی استان مبنی بر انتقال دفاتر مالی واحدهایی که در استان فعالیت دارند، افزود: دفاتر آن ها در خارج از استان بوده و مالیاتشان عاید استان نمی شد قدردانی می‌کنم. تا به امروز ۴۷ پرونده مالیاتی که پیش از این در خارج از استان زنجان مالیات پرداخت می کردند به زنجان بازگشته است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست