1. اجتماعی
  2. ۹۰ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار می‌شود

کد خبر: 18500

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان:

۹۰ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار می‌شود

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه هفته بسیج امسال ۹۰ عنوان برنامه در قالب ۲ هزارو ۶۸ برنامه در استان زنجان اجرا می شود. گفت: از سال ۹۸ تاکنون ۵۰۱ پروژه عمرانی و ۱۹۲ پروژه غیرفرهنگی توسط بسیج در روستا‌ها ومناطق محروم استان اجرایی شده و ۴۸ پروژه نیز در دست اجراست.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ سرهنگ طهماسبی در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار کرد: با اشاره به شیوع ویروس کرونا و رزمایش کمک مومنانه در استان از تشکیل بانک اطلاعاتی از خانواده‌های نیازمند وتوزیع ۲۲۰ هزار بسته معیشتی در بین آنان خبرداد.  بسیج در مجموع هزار و ۸۱۶ پروژه عمرانی را در قالب بسیج سازندگی در استان زنجان را تمام کرده است.
وی با اشاره به کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان در سال آینده گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری بزرگترین عملیات فرهنگی استان درحال انجام است.
جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به راه اندازی ۵۵۰ صندوق قرض الحسنه در پایگاه‌های مقاومت بسیج استان هم اشاره کرد و افزود: بهره برداری از پروژه‌های عمرانی، کشاورزی، اجرای پویش نذر خون، غبار روبی مزار شهدا، توزیع ماسک رایگان، پویش سلیمانی‌ها، تجلیل از مدافعان سلامت، رونمایی از کتب دفاع مقدس، برگزاری میز خدمت و برپایی ایستگاه‌های جمع آوری کمک‌های مومنانه را از برنامه‌های هفته بسیج در استان اعلام کرد.
گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست