رئیس هیأت والیبال استان زنجان:

۲ هزار و ۲۰۰ بانوی زنجانی در والیبال فعالیت دارند
زنجان میزبان مسابقات والیبال نوجوانان دختر دسته ۳ کشور

 

 

 

رئیس هیأت والیبال استان زنجان  از پیگیری برنامه‌های هیأت والیبال استان زنجان در سال ۱۳۹۷ و در فصل تابستان خبر داد و گفت: بیش از ۲ هزار بانوی زنجانی در ورزش والیبال فعالیت دارند و در سال جاری اعزام‌های مختلفی را در بخش‌های بانوان و آقایان خواهیم داشت.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی صمیمی با اشاره به اینکه تیم زنجان در حال حاضر میزبان مسابقات والیبال نوجوانان دختر دسته ۳ کشور است، اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۸ تیم در زنجان در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه در بخش بانوان زنجان فعالیت بسیار خوبی در این رشته ورزشی دارند، گفت: از حدود ۳ هزار و ۹۰۰ ورزشکار سازمان یافته در هیأت والیبال استان زنجان، بخش اعظمی را بانوان تشکیل می‌دهند.

صمیمی با بیان اینکه ۲ هزار و ۲۰۰ بانوی زنجانی در این رشته ورزشی فعالیت دارند، ابراز کرد: در بخش بانوان تیم‌های زنجانی در رده سنی امید و جوانان در لیگ دسته ۲ کشور حضور دارند.

رئیس هیأت والیبال استان زنجان توسعه ورزش در بخش بانوان را ضروری و امری لازم و مهم دانست و عنوان کرد: در این بخش هیأت تمرکز خود را به جذب و توسعه این رشته ورزشی پر طرفدار در بین بانوان گذاشته است.

Print Friendly, PDF & Email