مدیر پروژه پل گلشهر :

 پل گلشهر زنجان ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

 

 

 

 

مدیر پروژه پل گلشهر کاظمیه زنجان از پیشرفت ۲۵ درصدی ساخت پل گلشهر زنجان خبر داد و گفت: مبلغ قرارداد پل ۲۴ میلیارد تومان است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ ناصر احمدصفا با بیان این مطلب، اظهار کرد: ساخت پل گلشهر کاظمیه زنجان از پانزدهم رمضان امسال آغاز شده و روند خوبی در این مدت داشته است.

مدیر پروژه پل گلشهر کاظمیه زنجان با بیان اینکه این پل به طول ۳۶ متر عرشه و ۷۲۰ متر کل در حال ساخت است؛ گفت: ۶۰ شمع‌کوبی؛ ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکریزی و ۹ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاک مسلح از جمله مشخصات این پل است.

وی با اشاره به انجام یک هزار و ۷۰۰ تن کارهای فولادی و ۹ هزار متر مکعب بتن‌ریزی و ۱۲ هزار متر مکعب آسفالت‌ریزی بیان کرد: این پل دارای یک یوترن (دوربرگردان هوایی) است.

صفا با اشاره به فعالیت ۲۵ کارگر و ۱۵ ماشین‌آلات سبک و سنگین در پل گلشهر کاظمیه بیان کرد: مبلغ قرارداد پل ۲۴ میلیارد تومان است.

مدیر پروژه پل گلشهر کاظمیه زنجان با اشاره به اینکه روند ساخت پل از میزان پیش‌بینی شده جلوتر است، تصریح کرد: طبق برآورد میزان پیشرفت فیزیکی پل ۲۵ درصد است.

وی با اشاره به نصب روزشمار در محل پل گلشهر کاظمیه گفت: همین امر مطالبات مردم را بیشتر کرده است والبته همه تلاش پیمان‌کار و شهرداری ساخت و اتمام پل در مدت زمان تعیین شده است.

صفا با اشاره به اینکه برای ایام زمستان نیز نسبت به ساخت پل برنامه‌ریزی شده است؛ تصریح کرد: روند ساخت پل در ایام زمستان نیز ادامه خواهد داشت.

مدیر پروژه پل گلشهر کاظمیه زنجان به محدودیت‌های ترافیکی و نصب علائم در محل اجرای پروژه اشاره داشت و گفت: همه موارد مربوط به جابه‌جایی تیرهای برق و معارض آب و برق و مخابرات انجام شده و اداره گاز نیز در حال جابه‌جایی لوله‌ها است

 

Print Friendly, PDF & Email