سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان :

کلینیک صنعت آماده ارایه خدمات به واحدهای صنعتی استان است

 

 

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از ارایه خدمات کلینیک ویژه صنعت به واحدهای صنعتی و تولیدی استان خبر داد.
به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی در حاشیه بازدید از ناحیه صنعتی ایجرود با بیان این مطلب، اظهار کرد: به منظور عارضه یابی و آسیب شناسی واحدهای صنعتی دارای مشکل، شرکت شهرکهای صنعتی با همکاری متخصصان توانمند بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توان نخبگان استان اقدام به راه اندازی این کلینیک کرده و در این راستا به صورت کاملا رایگان از طریق تماس با معاونت صنایع کوچک و یا مراجعه حضوری به شرکت شهرک‌های صنعتی در خدمت همه واحدهای تولیدی در سطح استان اعم از واحدهای داخل و خارج از شهرکهای صنعتی می باشد.
وی با اشاره به مشکلات گریبانگیر واحدهای صنعتی ابراز داشت: تنها مطرح کردن مشکلات کافی نیست بلکه باید برای حل آنها و توانمندسازی واحدهای صنعتی اقدام و کمک موثر انجام داد.
احمدی راه اندازی این کلینیک را گامی در جهت احصا و حل مشکلات واحد صنعتی دانست و تصریح کرد: مدیران واحدهای صنعتی می توانند با مراجعه به کلینیک صنعت با کمک گیری از متخصصان آن نسبت به حل مشکلات واحد خود اقدام نمایند.
سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان حفظ اشتغال موجود استان را اولویت نخست این شرکت دانست و گفت: راه اندازی واحدهای صنعتی غیرفعال در استان و نیز کمک به نوسازی خط تولید واحدها که منجر به افزایش بهره وری و ظرفیت تولید آنها می شود نیز از دیگر برنامه های اولویت دار می باشد.

Print Friendly, PDF & Email